Příspěvky uživatele - 51.173

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký druh švestky na slivovici?, 27.10.2023
Jen bych jen dodatečně po 5 letech poznamenal, že mít malou zahradu, kde se vejde jen málo stromů, preferoval bych taky švestky pro přímý konzum zasázením po odrůdě, co by plodila zhruba co 2- 3 týdny.  Získání kvasu bych řešil kvašením v malých... celý příspěvek >
Štěpařský vosk, 27.8.2023
Trošku bych to okomentoval. Hlavní složkou nebo složkami štěpařského vosku jsou přírodní látky, které stromy používají na krytí ran a tudíž které zaručeně neničí pletiva. Ale v praxi se stejně dávno používá štěpařská páska či v nouzi... celý příspěvek >
Muškatelka letní dlouhá (Cukerinka, Medovinka), 25.12.2022
Fotky plodů  Muškatelky mně připadají téměř shodné s jinou rozšířenou  hruiškou  a sice hruškou  Solankou.  A hrušky takového  tvaru si  pamatuji  z doby mého  dětství. Podle mého  názoru  to  může být nějaké  základní  šlechtění  hrušky,  která ... celý příspěvek >
Zbytky čokolády v sudech, 6.9.2022
Tak kdyby bylo té čokolády moc, tak předpokládám, že by se z toho naplnily sklenice a tak by se to vyřešilo. Malý zbytek se v kvašení nejspíš ztratí a pokud nebude při vypalování kvasu generovat nějakou problematickou  pachuť,  jako že bych... celý příspěvek >
Dotaz na růst rostlin nad kolektorem tepelného čerpadla, 4.9.2022
Zdravím. Má někdo  zkušenosti s pěstováním ovoce a zeleniny nad plošným kolektorem  tepelného čerpadla voda - voda? To je ten kolektor,  kde jsou trubky uložené v hloubce asi 120 centimetrů v půdě co  nějak metr až dva metyr... celý příspěvek >
Orange Rubis, 16.7.2022
Orange Rubis mně připadá podezřelá.  Je nyní polovina července 2022 a Kaufland je plný těchto meruněk  ze Španělska. Přitom pokud by Orange Rubis měla být raná odrůda,  měla by být k dispozici  ze Śpanělska už někdy v... celý příspěvek >
Meruňka z pecky, 28.4.2022
Z pecky, hlavně když se vysadí přímo na místě, by měly být pro okrajové  oblasti stromky odolnější. protože za prvé neprocházejí  šokem při  přesazování,  z jednoho  druhu zeminy do druhého  a za druhé semenáčky ovocných... celý příspěvek >
Vrúble - rouby slivky, 10.4.2022
Čas ne že se blíží,  ale už prošel. Rouby se odebírají optimálně  na přelomu roku a většina drobných sadařů  už má  naroubováno. Jedině že by někomu ty uskladněné rouby zbyly,  protože nyní už  skoro všechno  raší a... celý příspěvek >
Meruňky 2022, 9.4.2022
Tak kyselá meruňka, poud je jinak aromatická a chutnější, z poloviny, ze 2/3 by mně nevadila. Protože meruňky jsou taky na zavařování a na marmeládu a tam, pokud jsou kyselé, stačí víc přisladit. Možná by to bylo  ještě lépe,  protože... celý příspěvek >
Vytápění skleníku kotlem ústředního topení, 9.4.2022
Mám dotaz, setkal jste se někdo s vytápěním většího skleníku  kotlem z  ústředního topení? Nyní se musí měnit kotle ústředního topení  za nové a ty původní kotle jsou často  v ještě dost dobrém  stavu a mohly by ještě hezkých... celý příspěvek >
Jak ochránit skleník před hraboši, 9.4.2022
Kompost z kompostárny,  pokud obsahuje zbytky herbicidů,  bude asi nejlepší rozložit na třeba polyetylenovou tkaninu  třeba přes zimu a nechat vodou  z deště a sněhu pořádně vyloužit. Já jsem  se s tím sehnal ... celý příspěvek >
Sírne sviece v polykarbonatovom skleníku, 9.4.2022
Ve vlhkém prostředí oxid siřičitý z pálení síry kondenzuje v kyselinu siřičitou, což je slabá kyselina. Která ale koroduje zinek. Po delší době se kyselina oxiduje na kyselinu  sírovou  a ta má mnohem  horší  účinky. Mimo  jiné  na povrchu  oceli... celý příspěvek >
Pravokořenný stromek, 7.4.2022
Tak pozor. špendlíky jsou žluté svěstky, mirabelky jsou taky něco jiného než myrobalán. Jinak ale souhlas,  správný myrobalán je dost správný  strom. Především,  i když  kvete současně nebo ještě dřív než meruňky,  je... celý příspěvek >
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 3.4.2022
Taky jsem zvědav,  co  z toho  bude. Mám  meruňku  Farhial,  třetí  rok  a na ní asi 10 květů  ve fázi  červených  pupenů. Tady v MS kraji  pod Beskydami bylo  ráno  2 m  od baráku  -2 st  C,  u  meruňky mohlo  být tak  odhaduji - 4 st  C. Myrobalán... celý příspěvek >
Jak dlouho vydrží vyuzené maso?, 3.4.2022
Správně uzené maso  podle mne vydrží neomezeně dlouho neboli do  doby,  dokud tuk v tom mase nežlukne a maso není napadeno škůdci,  kteří jsou  myši,  které ho  sežerou nebo  roztoči, kteří staré suché... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika