Příspěvky uživatele - 51.173

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak dlouho vydrží vyuzené maso?, 3.4.2022
Zdravím. Maso se podle mne liší hlavně tím,  jestli to  zvíře mělo dostatek  pohybu někde ve výběhu nebo  dokonce v přírodním prostředí,  jako je něco jako obora nebo členitá  zahrada nebo  nemělo. Maso, které... celý příspěvek >
Klobásy opět nakyslé, 19.3.2021
Hm,  já jsem  vždycky měl topeniště jen jako  obestavěný prostor na zemi. Hořel tam  normální oheň  s normálním přebyttkem  vzduchu podobně jako hoří oheň ze dřeva na volném prostoru. Uzení vždy vycházelo z kouře, ... celý příspěvek >
Viktoria, 21.2.2021
Dobrý den, někdy okolo roku 1989 jsem nakočoval se včelstvy v létě na jetel na jedno pole u lesa u Příbora. U toho lesa jsem našel asi čtvrt, půl hektarové zanedbané políčko oddělené od hlavního pole něčím jako teráskou nebo hustou řadou starých... celý příspěvek >
Naroubovat na starou švestku něco jiného?, 6.2.2021
Spíš se zadavatel ptá tak, jako by v životě neviděl štěpování a v životě nedržel  nůž  na štěpování  v ruce. O štěpování,  má  li  se povést,  je třeba hodně přečíst,  potom  vzít nějaký  vhodný  nůž,  pořádně a pečlivě ho  naostřit  a potom vzít... celý příspěvek >
Jak uchovávat klobásy?, 14.4.2020
Na fotce úplně nezplesnivěly, jen chytly plíseň. Tak,  jak to  je na fotce,  je dost možné,  že plíseň  ještě neprorostla dovnitř.  Je třeba je co nejdřív ošetřit,  každý den  se počítá. Odpověď není úplne... celý příspěvek >
Jak uchovávat klobásy?, 14.4.2020
Jednoduše. Klobásy se po vyuzení nechají  vychladnout,  naskládají se do sklenic a zalijí olejem  tak,  aby byly ponořeny. Pokud jsou dobře udělány a vyuzeny,  tak nestárnou a netvrdnou, v oleji  ještě zfermentují a... celý příspěvek >
Je možné přesadit týden zasazený stromek?, 29.10.2019
Stromek už nejspíš začal v zemi narašovat drobné kořínky, pokud ho máte zalitý. Ty zřejmě při přesazování budou z části poškozeny, ale na nadzemní části stromek nemá listy ani neraší, proto jeho spotřeba vody a živin bude malá.  Bez problémů  zvládne... celý příspěvek >
Klíčení jablka ze semene, 19.10.2019
Co se týká použití semenáčků jako podnoží, vidím v tom smysl hlavně na pro jabloně velmi málo vhodných  plochách. Třeba na extenzívních loukách a pastvinách  s chudou půdou a malou hloubkou půdy někde v horách nebo okrajů silnic s podobnými... celý příspěvek >
Klíčení jablka ze semene, 19.10.2019
Semena hodně rostlin mírného pásma mají pojistku proti tomu, aby nevyklíčily ještě v tomto roce, protože mimo extrémně mrazuvzdorné severské rostliny by mráz a sníh a potom pod sněhem plíseň a nedostatek světla čerstvé semenáčky zničilo.  Semena... celý příspěvek >
Štěpařský vosk, 31.3.2019
připojuji částečné složení vosku jenten : kalafuna < 30 % lanolin < 35 % ceresin < 10 % terpentýnový olej < 5 % ethanol < 4 %
Steparsky vosk verzus stromovy balzam, 31.3.2019
Štěpařské vosky jsou rozpouštědlové. Jsou převážně ze složek rozpustných v organických látkách, pryskyřice, tuky, parafíny a jako rozpouštědla ztekucující vosk obvykle terpentýnový olej nebo 100 % líh či izopropylalkohol. Znečištění štěpařským voskem... celý příspěvek >
Pirate, 17.11.2018
taky mě to zaujalo. Může to být buď toto: Prunus × dasycarpa nebo toto: Černá meruňka: výsadba a péče o "Kubanskou čerň"
Hniloba agave na konci přezimování, 8.5.2018
Právě že jsem si na přelití dával pozor, takže doufám, že ne. No uvidíme, letos přes léto se buď vzpamatuje a začne růst nebo se ukáže, že definitivně odejde.
Hniloba agave na konci přezimování, 29.4.2018
Loni jsem při přezimování agave zřejmě udělal chybu, dal jsem ji sice do chladna, ale měla málo světla a na jaře při oteplování chytla hnilobu. Kořeny, stonek a uchycení listů se proměnilo na mokrou kaši smrdící po fenolu. Z agave s listy až 40... celý příspěvek >
Velmi pozdní odrůda jabloně do malé zahrady, 11.1.2018
Jestli chcete využít jablka z většího stromu a máte malou zahradu, kde se vejde jen jeden strom a nemáte dobrý sklep nebo chladírnu, kde ty jablka můžete přes zimu a jaro skladovat, tak nepotřebujete co nejpozdnější odrůdu. Protože v teple a suchu se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika