Příspěvky uživatele - 153.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Díry na listech paprik, 30.8.2013
FAKT. Tak jsem s nima zatřepala. To jsem se před tím opravdu bála udělat, ale raději zatřepat než to nechat sežrat,  a popadalo to dolů jak švestky. Tak jsem se otřepala já a už jsem na ně na odpoledne nachystaná. :) děkuji vřele všem... celý příspěvek >
Díry na listech paprik, 29.8.2013
Dobrý den, prosím o radu. Gůůůglovala jsem už hodně, ale když nevíte co hledat, tak se toho moc nedá najít. :) Ve skleníku jsou papriky napadeny nějakým žravým škůdcem. Listy paprik jsou hodně požrané, pokousané a děravé. Sem tam černé tečky... celý příspěvek >
Katalpa nana, 9.11.2012
Dobrý den, na jaře jsem na svou zahradu umístila Katalpu nanu. Samozřejmě opadalo všechno listí, ovšem do konce roku se objevilo nové listí jenom na kmeni, které jsem poctivě obírala. Nemohlo se s korunkou něco stát?  Byla vysazována cca na... celý příspěvek >
Divoké prase - ohrada, 24.4.2012
Kdysi jsem snad po několik měsíců, možná i let vídával u jednoho domu na samotě v lese divočáka v ohradě o velikosti tak 5 x 10 metrů. Neměl tam žádný přístřešek a plot byl jen takový starý dřevěný plaňkový. Vždy mi bylo divné, že se prase do toho... celý příspěvek >
Divoká kačena, 19.4.2012
Mám dojem že na vejcích sedí 4 týdny. Káčata rovnou běhají, tak se možná pak hned odstěhují.
Řasy na rostlinách, 4.4.2012
Ach jo, to se snad ani nedá komentovat, vyhodit rostlinky, vy jste teda fakt skvělí, to by mne teda nenapadlo. Občas se mi taky přemnoží řasy, tož pak když je nejhůř rostliny vyndám a opláchnu pod tekoucí vodou, trochu to promnu a nastrkám zpátky... celý příspěvek >
Psa, nebo fenu?, 8.3.2012
Nerada bych, aby ten pes trpěl a měl pak nějaké traumatizující zážitky.... no to by spíš dopadlo naopak, štěně vyroste za pár měsíců, a než z něho vychováte hodného klidného psa (jestli se to vůbec povede), tak si zkouší na všem zoubky, i na vás i na... celý příspěvek >
Jak přemístit včely, 15.8.2011
Někdo ještě pro první den po přestěhování přivře česno a ještě do něj nacpe něco jako hrst větviček, prý aby včelám trvalo trvalo delší dobu než vylezou s úlu a měly čas si prohlédnout nové okolí úlu.
Uši nestojí, 10.8.2011
Zkuste mu přidat do žrádla vápník, třeba uvařte kuřecí krky. Větěinou se pak uši postaví během pár dnů.
Kotec pro psa, 4.8.2011
Pes jako člen rodiny? No to je nějaké divné. Pes je prostě pes. Návštěvám nic nazakazuju, když chcou naše psiny krmit, tak ať si je krmí.  Ale mám mezi návštěvami lidi co se psů bojí, tak je nepřesvědčuji, že jim neublíží, ale prostě psa zavřu... celý příspěvek >
Kotec pro psa, 1.8.2011
No je blbá, proč budu psat zavírat do garáže odkud nemá žádný výhled? A vlčáka potřebujete někam zavřít pro jistotu. To není pes, kterého když někam postavíte tak ho tam za tři dny najdete, jako jsou asi ti vaši. Vlčák plot vysoký metr a půl přeskočí... celý příspěvek >
Roj včel v těšnění pod střechou v chalupě, 15.7.2011
Můžete použít i nějaký na zeleninu, třeba Zolone a podobně.... mám takový dojem, že na některých je napsáno, že jsou pro včely neškodné a tom co uvádíte taky.
Kousající andulka, 26.5.2011
Když vás štípne zkuste ho praštit smotaným papírem. Llist papíru smotáte do ruličky a tím pak ptáka mírně bacíte.
Včely vylézající ze země, 20.5.2011
nějaké květiny, které jim "nevoní" a radči půjdou pryč? ...Víte, vy zřejmě vůbec netušíte, jak příroda funguje. Ty včely přece nemůžete přesvědčit, aby šly pryč,  je to jejich domov, pečují tam o své potomstvo, jsou tak od přírody naprogramované... celý příspěvek >
Bažant na zahradě, 26.4.2011
Do zásypu se plevy určitě nedávali jako krmivo, ale jako taková podestýlka výstelka. Možná se tam ani nedávali jako takové, ale mohli tam i zbýt, když se tam daly nevymlácené klasy. Do těch plev se pak zamíchalo jako krmivo zrní.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika