Kotec pro psa



Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 153.130 (?)
1.8.2011 7:44

No je blbá, proč budu psat zavírat do garáže odkud nemá žádný výhled? A vlčáka potřebujete někam zavřít pro jistotu. To není pes, kterého když někam postavíte tak ho tam za tři dny najdete, jako jsou asi ti vaši. Vlčák plot vysoký metr a půl přeskočí z místa bez rozběhu. A vyšší pletivový plot vytrvalým úsilým taky prorazí. Takže když nejsme doma zavřem vlčáka pro jistotu do kotce, ať jsme v klidu, že si pes nevyrazí na výlet. 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2,  3   
host - 223.3 (?), 31.7.2011 8:16, zobrazeno: 77165x

Dobrý den.Muže mi někdo poradit se stavbou kotce pro meho vlčáka?Děkuji

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 226.207 (?), 31.7.2011 9:55

Zdravím, já ho měl taky, vegetil tady 17 let.Kotec sem udělal z armovacího pletiva, oka 10 na 10 cm, a celkový rozměr kotce byl 5 m krát 2,5 m ,střecha z laminátu a samozřejmě bouda.Podlahu sem udělal z fošen, tak ať se dílo vydaří.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
konvalinka - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1285) - 143.17 (?), 31.7.2011 16:28

A proč musí mít kotec?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 225.45 (?), 31.7.2011 17:05

teda to je blba otazka asi proto aby se dal do nej zavrit kdyz je treba

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
konvalinka - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1285) - 143.17 (?), 31.7.2011 22:54

No, blbá... jak se to vezme. Já kolem vidím jenom psy, co mají kotec na doživotí  Nevím, jestli to byl záměr od počátku a nebo to štěndo muselo přinejmenším někoho zabít, protože doživotí u nás tuším nedostane ani mnohonásobný vrah 

Ptám se proto, že sama mám dva velké psy a kotec nemají. A kdyby bylo jó nutné je zavřít (zatím nevím proč?) tak by posloužila třeba garáž nebo zahradní domek. Jak jste pochopil, rozhodně nejsem příznivkyní kotců.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 153.130 (?), 1.8.2011 7:44

No je blbá, proč budu psat zavírat do garáže odkud nemá žádný výhled? A vlčáka potřebujete někam zavřít pro jistotu. To není pes, kterého když někam postavíte tak ho tam za tři dny najdete, jako jsou asi ti vaši. Vlčák plot vysoký metr a půl přeskočí z místa bez rozběhu. A vyšší pletivový plot vytrvalým úsilým taky prorazí. Takže když nejsme doma zavřem vlčáka pro jistotu do kotce, ať jsme v klidu, že si pes nevyrazí na výlet. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 40.135 (?), 1.8.2011 14:37

Konvalinko tazatel nepise ze tam chce psa nechat dozit ale pro velkeho psa je kotec temer nezbytnosti aby se dal zavrit treba pri oprave plotu nebo pri navsteve nebo nebo vjezdu ciziho vozidla a pri podobnych cinostech ja zaviram psa treba i 5x dene jak je treba a nikdy ne zbytecne a do kotce rad chodi do garaze od kud by nemel vyhled bych ho spise trestal a to nedelam z toho jsou potom ty agresivni psy pes musi mit stale prehled o deni kolem sebe a na druhou stranu zase musi byt bezpecne zajisteny treba pri navsteve cizich deti

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
konvalinka - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1285) - 143.17 (?), 1.8.2011 15:11

Ale já jsem psala, že má dva velké psy, takže vím, co to obnáší. Jenomže záleží taky na výchově. Já můžu vyjíždět autem, k nám může auto vjíždět a moji psi nechtějí utéct. Návštěvy nežerou, ba ani děti Neobtěžují. Jak jsem psala, ještě nikdy jsem je nemusela zavírat, nikam. A můj názor je, že pokud psa při každé téhle činnosti zavíráte, potom v tom shledává právě nějaký problém a o to víc bude ostražitý a vynervnutý. Nebude mít rád návštěvu, když při jejím příchodu, příjezdu či pobytu musí být zavřený... Právě z toho potom jsou ti agresivní psi, jak zmiňujete Má vědět, že jeho práce je hlídat dům a zahradu a i když je brána otevřená, jeho místo je uvnitř (nenechám to tak pochopitelně bez dozoru, kolemjdoucí háravka,,převálcuje" každé nařízení  ) Pokud si zadavatel dotazu, nepořizuje psa s výhledem jeho celoživotního pobytu v kotci (kterých opravdu znám hodně) tak jak píšete, zavření psa na dobu nezbytně nutnou, bych ještě pochopila. Mám taky známé, kteří bydlí ve velkých městech a ti zavírají a zamykají psy do kotců na noc, z obav o jejich bezpečnost (otravy, krádeže)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 225.45 (?), 1.8.2011 18:28

proste asi takhle tazatele nezajimaji nazory zda psa zavirat nebo ne v tom ma asi jasno on chce stavet kotec napr kazdy sluzebni pes ma svuj kotec a neda se to srovnavat s nejakym mazlem, ktery sice zasteka ale kazdyho pusti dovnitr pokud budu mit opravdoveho hlidace tak se nemuze pratelit s kazdym novym prichozim a tim ze se zavre do SVEHO kotce kde ma sve vlastni bezpeci tak se z neho agresivni nestane ale zavrit ho do garaze to uz muze byt brano i jako tyrani

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 225.45 (?), 1.8.2011 19:09

ja jsem stavel kotec takto zarazil jsem do zeme lesenove trubky na ne privaril kari site s okama 10cm na podlahu jsem polozil zamkovou dlazbu a na strechu vlnity plech uvnitr ma pes boudu se drevenou podlazkou i pred boudou aby nelezel ne betonu kotec je z casti na slunci a z casti ma stin da se dobre vystrikat proudem vody velkost je asi 5x3m zavira se opravdu jen v nutnych pripadech a do kotce chodi na povel a bez stresu to by myslim do temne garaze dobrovolne nechodil tento kotec ma bezne otevreny a je v nem sam dost casto je zapoterbi aby mel z neho vyhled na dulezite mista jako je vchod.vrata.ulice pak ho bere jako svoji pozorovatelnu a ne jako vezeni

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika