Uši nestojí



Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 153.130 (?)
10.8.2011 14:45

Zkuste mu přidat do žrádla vápník, třeba uvařte kuřecí krky. Větěinou se pak uši postaví během pár dnů.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
host - 166.68 (?), 10.8.2011 14:17, zobrazeno: 60771x

kdy se postaví uši štěněti.stále mu jedno ucho leží na stranu-plandá je to Něm.o. a má 3,5měsíců

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 153.130 (?), 10.8.2011 14:45

Zkuste mu přidat do žrádla vápník, třeba uvařte kuřecí krky. Větěinou se pak uši postaví během pár dnů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 160.168 (?), 11.8.2011 14:43

Krmte kvalitníma granulema a na rady kuřecí krky a rozbité skořápky se vykašlete.A když se uši postaví tak při přezubování mezi 5-7měsícem budou občas padat.Pokud se to nezlepší pak se uši vyvazují do kornourtku.A jěště jedna rada, na co vařit krky, lepší jsou syrové.Já krmím štěnata syrovýma krkama a masem od 9týdne (ale jenom 3x týdně) A nezapomeňte na odčervení!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 154.189 (?), 12.8.2011 18:53

a co to je kvalitní granule???

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 160.168 (?), 12.8.2011 19:51

Určite ne granule z hypermarketu.Kupovat granule bez úmělých barviv, soji,kostní moučky atd.Dobrý chovatel nebo prodejce Vám poradí.Já krmím HAPPY DOG a naprostá spokojenost.Chovám bullteriery (4) jednoho bullmastifa, jednoho maltézáka a krysaříka.Samozřejmě každý má svůj granulový program, plus maso.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 154.189 (?), 12.8.2011 22:14

já se bohužel neptal kde granule koupit ale co je na těch suchých kuličkách tak kvalitního (ještě mi to nikdo nevysvětlil) krom toho že to dělá plastiková hovínka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 147.59 (?), 13.8.2011 2:21
Kdo nechce slyšet, tak tomu to nikdo nevysvětlí... Je to asi tak jako když si místo masa s knedlíkem dáte párek v rohlíku (párek je taky namleté maso a ten knedlík už jíte při jednom - stejně jako granule, kde je namleto kompletní krmivo pro výživu psa). Kvalitou granulí se označuje to, jestli si dáte párek s 98% masa s rohlíkem z nějaké rodinné pekárny a nebo si dáte sojovo-strouhankový blaf ve tvaru párku se 35% masa v rohlíku z bílého šrotu místo mouky... Ano, granule nejsou tím nejlepším krmivem pod sluncem, ale je to pohodlné pro pána!!! Stejně tak jako je pohodlnější zajít si do fast foodu na nějaký pseudoblaf a tvrdit, že jste najedený, než si doma vařit...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 160.168 (?), 13.8.2011 18:49

Ohledně uší jsem psal o pár řádků výš.A nikde nepíšu jaké granule a kde se mají kupovat.Psal jsem jenom o kvalitě.Uši hlavně u něm.ov. mají tendenci padat až do přezubení.Jsou ale lidé kteří chtějí aby uši stály ihned a cpou štěnatům různé roborany, ADkapky a vápníkové doplnky a to je špatně.Může se stát že psa převitaminizuje a to se na psovi ukáže někdy dříve nebo později.A hlavně mu to rozbourá celý metabolismus.Já chovám psy bullteriery a u nich je to naopak, čím slabší štěně tím mu uši stojí dřívě a to pak vypadá jako netopýr.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 22.4 (?), 10.1.2015 1:27

My mame ted asi mesic anglickeho bulteriera, je mu 5 mesicu a zacli mu padat mlecne zuby.sprvu mu usi stali jako netopirovi,.po par tydnech mu spadlo jedno ucho a ted je ma obe dve dole.mame dve deti tak nevim jestli je mozne ze je to diky tomu ze si ho hladi perz usi.a co se tyce stravy tak psovi davam vyvari, kureci maso... proste to co uvarim k obedu krome brambor samozrejme dostava casto i pejsek pklus konzervi a granule pedigri.prosim o radu zda se mu usi postavi sami... nebo co s tim delat.Myslim ze zivtozpravu ma dost pestrou dostava vsechno mozny ma dokonce i byci zadni nohu kterou si okusuje tak opravde nevim.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 147.192 (?), 19.12.2016 12:30

Dobrý děn.Chcela som sa opítat to ako ste radil o riadku hore dá sa povedat že to platí aj na malamuta či je to trošku inak ohladom na rasu psa?Ja mám troj mesačnú fenu malamuta ajedno ucho nám padá.Preto sa pítam.Dakujem za odpoved

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika