Příspěvky uživatele - 23.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za tykev?, 27.7.2018
Díky za radu, ale myslím si, že ty na obrázku jsou spíše šedomodré, ta moje byla sněhobílá. Na dobrých semenech jsem našla tykev s názvem Cotton candy, vypadá velmi podobně. Nesedí ale velikost, ta moje je mnohem větší a taky je tam napsáno, že je to... celý příspěvek >
Co je to za tykev?, 24.7.2018 Obsahuje fotku
Léta pěstují tykve, semena vždy kupuji nová. Letos jsem zasadila 2 rostliny tykve Goliáš a na jedné z nich vyrostlo něco podivného. Dýně byla zpočátku sněhobílá a povrch byl takový sametový, ted už zdrsněl. Vím, že všechny tykve jsou jedlé, ale nikdy... celý příspěvek >
Pozdní rašení moruše, 13.5.2015
Klidně vyčkejte, u nás už je všechno vyrašené, ale moruše má taky jen pupeny a je to letitý strom, asi 50 letý, už napůl vykotlaný, ale stále plodící. Marča
Podivné houby, 19.10.2013
Tak nakonec jsem tu naši podivnou houbu vyfotila, při hrabání listí jsem zjistila, že 1 tam stále je. Ted je dřevnatá, při rozlomení je jako ztrouchnivělé dřevo. Ale stále je vidět pod kloboukem jak byla krásně lesklá. Původně byl klobouk hladký a... celý příspěvek >
Podivné houby, 19.10.2013 Obsahuje fotku
A další fotka
Podivné houby, 19.10.2013 Obsahuje fotku
Nakonec přece jen obrázek
Podivné houby, 17.10.2013
Paní Lído, já vím, že bez fotky je to těžké, ale žádná běžná houba to nebyla. Dům je blízko lesa a na zahradě nám rostou václavky a letos tam bylo i 13 bedel.    Prošla jsem celý internet a nic, nakonec mě napadlo jestli to nemohl být... celý příspěvek >
Podivné houby, 16.10.2013
Potřebuji poradit, máme na zahradě třešen, trochu prosychá, ale rodí dobře. Letos v létě se u kořenů stromu objevily podivné houby, tuhé,  dřevnaté se světle hnědými hlavami, které brzy ztmavly a potom asi po dvou měsících po deštích se... celý příspěvek >
Dlouhozobka, 6.8.2013
Na zahrádce se nám objevily dvě dlouhozubky, nikdy předtím jsme je tam neměli, oblíbily si velký záhon floxů, zajímalo by mě jaké květiny ještě mají v oblibě Marča
Slimaci a obrat o svatojanske noci, 27.6.2013
U nás je jich letos méně, ale o to jsou větší, mladí asi zatím nedorostli. Nejvíc jim chutná petržel a fazole, letos kupodivu nechávají na pokoji kvítka Marča
Sázeni šalotky určené na jídlo, 13.4.2013
Karmenku pěstuji již několik let, je opravdu skvělá. Ale bohužel to zjistili i srnci a už dva roky po sobě překonali plot a pochutnali si na ni oni. Ta šalotka je výborná proto, že nepůsobí nadýmavě, jako jiné cibule. Pěstuji takovou načervenalou ze... celý příspěvek >
Sázeni šalotky určené na jídlo, 11.4.2013
Já jsem zkoušela sadit z Alberta, takovou dlouhou načervenalou, země původu byla Francie. Ale vůbec nevyklíčila, ani nepustila kořínky. Ani v obchodě jsem neviděla, že by některá začala rašit. Možná jsou cibule ošetřené nějakým přípravkem. Letos to... celý příspěvek >
Stavební pozemek versus zahrada či sad, 22.2.2013
Zajímalo by mě, zda jste zkusil možnost umístit na pozemku malou maringotku. Za stavbu není považována, ale k přechodnému pobytu je dostačující i k úkrytu nezbytného nářadí. O této možnosti uvažuji já, protože mám taky pozemek, který není určený k... celý příspěvek >
Ochrana proti okusu zvěří, 6.11.2012
S lesní zvěří bojuji už léta, pomůže opravdu jen vysoký plot. Ale zajímal by mě názor myslivců, proč jsou poslední dobou srnci tak nevybíraví. Vždy nám něco okousali, ale bylo to v normě. Poslední 3 až 4 roky však žerou vše. Stromky, brambory,... celý příspěvek >
Mulčování brambor, 30.7.2012
Obdivuji vaše srnce, že je máte tak dobře vychované. Udělala jsem podobný záhon jako vy a vypadalo to nadějně. Potom se objevili srnci a konec. Sežrali brambory, cibuli - hlavně červenou, dýně, okurky i rajčata. A tak místo zahradničení budu budovat... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika