Příspěvky uživatele - 23.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rostlina podobná hyacintu, 14.5.2012
Podobnou květinu mám na zahradě, kvete opravdu dříve než hyacinty, ale tolik nevoní. Má trochu užší listy než hyacint a řidší květenství.Ale hyacintu se velmi podobá. Z jedné cibule mám už 6 rostlin a hryzci si jich nevšímají. Ladoník to určitě není,... celý příspěvek >
Pozdní jarní mrazy, 9.5.2012
No jestli bude mrznout, tak snad zmrznou i slimáci. Letos jsem našla zatím jen 5 malých kousků. Špenát i kopr zatím krásně roste v řádcích a tak snad i něco konečně sklidíme. Marča
Pozdní jarní mrazy, 9.5.2012
Myslíte, že opravdu zmrzlí dorazí? Já mám už venku všechny brambory a ty asi těžko nějak ochráním. A co se týká ořešáků, tak mi i omrzlé nakonec zarodily. Sice méně, ale stačilo to. Jsem z Beskyd a tak jsou stromy na horší podmínky zvyklé Marča
Co se starými uhelnými kaly?, 26.3.2012
Díky za nápad, ale zahrada je zatím bez domku. Sběrný dvůr to prý nebere, ale osobně jsem tam nebyla a tak to zkusím. Jinak jsme ChKO a tak je likvidace takových odpadů problém. Marie
Co se starými uhelnými kaly?, 26.3.2012
Potřebovala bych poradit. Získala jsem darem zahradu, ale na jejím okraji je velká hromada uhelných kalů. Ta hromada je prý stará tak 25 let a je celá porostlá i prorostlá trávou. Marně pátrám jak se této hromady zbavit. Kaly jsme vždy považovali za... celý příspěvek >
Neznámá ostružina, 26.3.2012
Hned se podívám kde je nabízejí a doufám, že budou pořádně trnité, zahradu mě navštěvují neustále srnci a trny by je mohly odradit. Marča
Neznámá ostružina, 26.3.2012
To budou asi opravdu černé maliny, mě zaskočily pouze ty dlouhé šlahouny typické spíše pro ostružiny. A tak mě nenapadlo se dívat do malin. Díky za odpověd Marča
Neznámá ostružina, 25.3.2012
Vloni jsem na dovolené viděla v jedné zahradě trnitou ostružinu, plody dozrávaly již začátkem července a byly velmi chutné. Vypadaly ale jako maliny, po utržení nezůstával v plodu střed. Ráda bych ji vysadila na zahradě, ale nikde nemohu najít jak se... celý příspěvek >
Ladoník, 26.10.2011
Děkuji, v sobotu zasadím. Jen nevím jestli se mu bude u nás na Valašsku v jílovité půdě dařit. No přidám lopatku hnoje a uvidím Marča
Ladoník, 25.10.2011
Dostala jsem 3 velké cibule, je to prý ladoník, nemá někdo s jeho pěstováním zkušenosti děkuji Marča
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika