Příspěvky uživatele - 248.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Živý plot - přísavník břečťan, 9.9.2008
Výborná zkušenost, píši o tom na jiných místech. Svařovné pletivo vše jistzě udrží, pokud chcete mít jistotu, mezi slouky nad horním okrajem plotu a uprostřed natáhněte a vypněte vždy mezi sousedními sloupky poplastovaný napínací plotový drát (i... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 9.9.2008
Nic ve zlém, ale to nebyla součást strategie, ono je pane Vysloužile pro zaměstnance demotivující prodávat šrot, který se Vám rozpadne pod rukama..Prodavač ostatní zboží standardně chválil. NAvíc skutečně slušně znám komunikační strategie a prodavač,... celý příspěvek >
Konopí, 31.8.2008
Asi Vám nerozumím (myslím že nejen Já) . Na co , že se podle Vás nedá použít THC?
Konopí, 28.8.2008
Zneužívat znamená zneužívat, lidově sjíždět se, fetovat, smažit, letět, plout na oblaku, lítat jak drak...
Rychlerostoucí živý plot, 27.8.2008
ano přísavník pětiprstý - pouze vysazeno u n ormálního pletiva a dvě nová pole u svařované sítě, občas (z netrpělivosti) jsem některé šlahouny propletl oky pletiva, ale nebylo to nutné. Vznikla mohutná, zcela neprůhledná stěna zeleně - nádhera.... celý příspěvek >
Jak napojit čerpadlo (zasuvku) ve venkovnim prostredi?, 19.8.2008
OK, samozřejmě děkuji za upřesnění- jistič s proudovým chráničem je ideální do všech míst, kde hrozí úraz elektrickým proudem. Tam, kde je přítomná voda je samozřejmě proudový chránič tím nejlepším řešením. Děkuji za opravu.
Jak napojit čerpadlo (zasuvku) ve venkovnim prostredi?, 19.8.2008
Použijte naprosto nekompromisně zásuvku s krytím proti vodě dle IP standardizace - viz již zde zmíněný link na moelera. Výběr i od českých výrobců je velký. Jestli se Vám zásuvka nelíbí, a to je jediný důvod proč jí nechcete, sáhněte po značkové a... celý příspěvek >
Kvalita trávníku, 19.8.2008
Obávám se, že nikde - jde v podstatě o profesionální osivo a menší balení není u nás (na rozdíl od Německa) dostupné. Můžete jej z Němmecka, či Rakouska koupit na Webu, nebo jej ve velkém balení koupit u zahradnictví ADAM, naklepejte do googla... celý příspěvek >
Kvalita trávníku, 19.8.2008
Pokud je to možné, prosím přiložte fotografii (detailní), z popisu mi není zcela jasné, zda tráva odspoda zahnívá, nebo usychá. Nicméně trávníku nikdy neuškodí prořezání vertikutátorem viz již proběhlé diskuse. Add. hnojivo - již se zde frekventně... celý příspěvek >
název plevele? a jak ho zničit?, 15.8.2008
ASi jsem zajedno, sám likviduji plevele vždy, když mi začínají vadit, jsem příliš pohodlný, abych likvidovbal každou jednu pampelišku. Dotaz jsem ale chápal tak, že tazatel uváděl foto jako příklad plevele, který se mu objevuje v távníku. Zdravím... celý příspěvek >
název plevele? a jak ho zničit?, 13.8.2008
proti tomu nelze nic namítat, nicméně jistě mi dáte za pravdu, že je volbou každého, jakou formu trávníku zvolí. Další informaci jsem rozhodně nemínil jako bublinu, ale jako příklady toho, že se nejvíce bojíme známých nebezpečí, a ta která nemáme v... celý příspěvek >
název plevele? a jak ho zničit?, 13.8.2008
To je ovšem pouze Vaše projekce a interpretace. A Vaše analogie nebude platit ani pokud bychom šli do extrému a skutečně vzali jako etalon biotop, ve kterém se stříká objevivší se plevel často - například biotop golfového hříště. a. dvojděložné... celý příspěvek >
jezírko - prasklina, 13.8.2008
případně můžete použít nátěrové hydroizolační pasty
název plevele? a jak ho zničit?, 13.8.2008
mno to je volba každého z nás. Přemrštěná chemizace je stejně hloupá jako hysterická chemofobie. Odolné plevele nevysekáte,(chtělů bych Vás vidět jak sekáním zatočíte třeba s jitrocelem..)ale já vás nenutím zasahovat proti nim dvakrát ročně... celý příspěvek >
Slabé rhododendrony, 5.8.2008
Blázny si nedělám, přemýšlejme spolu.. Koneckonců, jestli že tazatelce sesychá rašelinový bal, Č Í M TO A S I BUDE? CO ASI CHYBÍ? Nebude to třeba voda? A drenážky nejsou řešení pro blázny, ale při pozorném sledování profesionálů zjistíte, že se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika