Příspěvky uživatele - 125.72

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňky 2022, 5.5.2022
V zidlochovicich a okolí je 90% meruněk a tak 60% broskví ko. Někdo má štěstí a něco mu zůstalo, mne na leskore tak do hrsti a na vp jsem viděl pro obhlidce stromu jednu meruňku. Jinak je zajímavé, že směrem k zidlochovicke rozhledně, na kopci... celý příspěvek >
Meruňky 2022, 7.4.2022
Goldrich je strašná odrůda, co nezmrzlo, a že skoro každý rok zmrzlo, to opadlo ještě kyselé na zem. A co zůstalo, se skoro nedalo jist. Bez milosti jsem ji vykopal ven. Na jiném místě starší Goldrich, meruňky nádherné, ale kyselé, nic moc. Zlatá... celý příspěvek >
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 7.4.2022
To, že je rozkvetlé neznamená, že je ok pestik a pludek. Na třešní je 9z 10 dludku černých, tzn, že to zmrzlo a ještě to ani nekvetlo., třešeň ještě ani nekvete, ani nepuci a už vím, že je ko a pokud bude trocha třešní, budu rád. Na neděli hlásí na... celý příspěvek >
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 5.4.2022 Obsahuje fotku
Host ze zidlochovicka
Ochrana dřeva gumoasfaltem, 29.3.2019
Michale a pric to natiras? Ja nam z palet konpister uz deset ket a furt drzi.. az se rozpadne, udelam jiny. Porizovaci cena je 0 0 nic.. ta barva musela byt drazsi nez to drevo..
Uz nekde uzraly tresne?, 18.5.2018
hrusovany u brna,..na mem 14metrovem strome je hafo krasnych cervenych tresni jak palec velkych..
Sekačka - motor neběží, 11.5.2018
nemate nekde diru, protoze vam evidentne nefunguje sani.. tzn kontrola sekacky.. pokud startujete, je mokra svicka? pokud do sani vstriknete benzin, tak bezi jen tech 30s nez benzin spali a dalsi si nenatahne.. mate vubec v nadrzi palivo?? DDD
Vyholování u nektarinek/broskví, 9.5.2018
pokud chcete informace, musite si alespon castecne pomoci sam.. na youtube si zadejte řez broskvoni a projdete si vsechna videa od pana Urbanka.. urcite nacerpate dostatecne mnozstvi informaci..
Dvojplody, 7.5.2018
ja mel letos dou-tri-ctyrplody na broskvy Cresthaven.. nikdy predtim jsem to tak masivne nevidel.. rekl bych, ze to je reakce na minuly rok bez urody, kdy v podstate vse zmrzlo..
Mšice a mravenci, 4.5.2018
vypada to, ze msice sezraly roztoce... DDD ted vazne, zeltejte se v nejake specializovane prodejne, tam by vam meli umet poradit..
IBC kontejner na vodu na zahradě, 3.5.2018
tak pokud nesmrdela naftou, petrolejem, olejem, benzinem, tak v ni asi nic zavadneho nebylo.. uz bych do toho nesahal a nechal to byt.. ja teda koupil od tekuteho mydla.. prodejce to uvadel pri prodeji a i to bylo poznat.. mel jste se poptat, kdyz... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 26.4.2018 Obsahuje fotku
Zdaravím, dlouho jsem se odhodlával ke stavbě zahradního krbu.Předtím než jsem začal, snažil jsem se sehnat co nejvíc informací, aby také vše následně fungovalo, jak má. Možná to někomu tedy pomůže... Stavba trvala cca 4 měsíce a náklady se... celý příspěvek >
Sloupovité stromky, 24.4.2018
jestli si myslite, ze mam neco spolecneho s panem Urbanem, tak se velmi mylite.. pani si muze nakoupit klidne v hortisu v Zidlochovicich, u Brabce v Modricich, v jakem koliv jinem marketu.. jelikoz jsem taky od brna, konkretne ze Zidlochovicka,... celý příspěvek >
Sloupovité stromky, 24.4.2018
zkuste, ja u nich kupoval 2stromky na podzim, 2 letos na jare, dale maliny, ruze.. vse roste.. no problem.
Sloupovité stromky, 24.4.2018
no.. kdyz si prectete zdejsi nazory, tak vetsina lidi sloupovite stromky likviduje.. at uz z duvodu nepravidelne urody, nebo z nedostatecne kvalitnich vypestku.. sloupovite jsou pouze jablone, vse ostatni je jen marketingovy tah, staci si zadat do... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika