Příspěvky uživatele - 125.72

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jarne mraziky 2016, 27.4.2016
co nam tim chtel autor sdelit?
Jarne mraziky 2016, 27.4.2016
v hrusovanech jsou merunky KO, prochazel jsem zahrady v kolonii a vse je zmrzle, scvrkle, cerne.. merunky letos nebudou.. aspon ne u nas..
Jarne mraziky 2016, 27.4.2016
u nas dneska +5stupnu, lehky dest.. hrusovany u Brna.. na facebooku ctu, ze v brne maji sady bez merunek,, meli z pondeli na utery -3 stupne a jsou totalne bez merunek, vse zmrzlo.. no uvidime o vikendu jake budou dalsi skody/... ovsem merunky KO a... celý příspěvek >
Hledám vinaře z moravy, 15.4.2016
na morave je pochopitelne vice vinic.. ja to beru jen z okoli Velkych Bilovic..
Hledám vinaře z moravy, 15.4.2016
my mame cca 3ha vinic... v lete strikate vinohrad co 10-12dni, takze vosam to patrne moc nechutna a ani neni nic zrale. v srpnu se uz nestrika-podle pocasi, samozrejme, ale vino jeste neni zrale, takze vosam nema v podstate co chutnat.. jakmile... celý příspěvek >
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 29.2.2016
+horizon, baycor... merunky proti monilioze.. take jsem vcera postrikal medi, vzal jsem vsechny stromky, tj 3x jablon, 2x merunku a 2x broskev.. podzimni postrik jsem nestihl, tak aspon ted..
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 29.2.2016
podle me je dulezity postrik medi... bud podzimni postruik a jarni, pokud se nestihne podzimni tak alespon 2 jarni postriky... kaderavost jsem mel tak 5procent z celeho stromu
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 29.2.2016
ja strikal vcera, zidlochovicko +10stupnu, vzal jsem to Kuprikoloem, za 10-14 dni to vemu znovu a pak syllit.. rekl bych, ze na syllit je jeste brzo, tento tyden ma byt do+5stupnu, snezit, prset.. rozhodne jeste angrest neroste a lisky neprasi, aby... celý příspěvek >
Česnek v zemi?, 26.11.2015
cesnek by se mel sazet az teplota pudy dosahne 9stupnu a mene, idealni je nasadit tak, aby zem po zasazeni zamrzla, coz clovek nikdy nevychyta.. ja sadil vcera-Zidlochovicko-teplota vzduchu byla 0 stupnu, pudu jsem si nachystal v sobotu, v pondeli... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 10.4.2015
.. v Hrusovanech u Brna byly o pul 6 rano 3 stupne... auta mela skla zamlzene, mokre, ale namrazu jsem nikde nevidel..
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 2.4.2015
soused vedle me ma skorou, ma plody tak 10 dni pred Goldrich, ale ma asi jen 3procenta nakvetenou, jinak je jen holy strom.. moje goldrich je nakvetena ze 3/4, vcera jsem na to cucel.. jeste mam vedle Karolu, ta je taky zavrena, ale to jedvoulety... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 2.4.2015
..tak u nas-zidlochovicko-dneska rano 2stupne, na autech namraza... chjo... vcera jsem to sice vzal championem, ale nevim nevim... Goldrich jsem koupil proto, ze mi to kdysi, jako neznalkovi, poradila pani v kvetinarstvi... ovsem letos ma posledni... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 1.4.2015
..v sobotu jdu striknout merunku championem.. Goldrich je rozkvetla ze 3/4, tak treba to bude OK.. na pondeli predpovidaj -1 u nas-zidlochovicko-tak uvidime..
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 10.3.2015
vcera zastrikano championem, zidlochovicko...
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika