Příspěvky uživatele - 125.72

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moniliový úžeh a hniloba peckovin 2018, 17.4.2018
pokud se strika proti monilioze, je dulezite, jak jsem napsal, strikat, kdyz je alespon 1/3 rozkvetla a uz nestrikat, kdyz je po odkvetu.. jde prave o to, ze houba se kvety dostava do stromu.. pokud se strika brzo nebo pozde, je postrik k nicemu..... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a hniloba peckovin 2018, 17.4.2018
byl jsem o vikendu na ukazce rezu stromku u zahradkarskeho guru pana Urbanka v Zidlochovicich.. mimo jine nam rikal, ze postrik proti monilioze se ma delat, kdyz je nakvetena 1/3 kvetu a kdy jsou pestiky,,aktivni,, temi totiz pronika houba do stromu,... celý příspěvek >
IBC kontejner na vodu na zahradě, 13.4.2018
jeste doplnim-ja mam konec napustenou za par sekund, na vypusti mam ten velkej vypoustak a konev napustim za nekolik vterin.. a nepodstane je, ze tu IBC mohu vybrat domrte az na dno, coz u 5ti spojenych sudu nikdy nejde.. a nejak nechapu to, ze se ze... celý příspěvek >
IBC kontejner na vodu na zahradě, 13.4.2018
neda.. jsem ze zidlochovicka, a nejblizsi velka prodejna IBC je v Trebici.. kde mate cenu za cestu? U nas se bezne prodava IBC pruhledna za 1500kc a to v Brne a po olejich.. IBC se na mnoha mistech prodava i za 800 korun, ale ja takovou moznost nemam... celý příspěvek >
Goldrich meruňka, 4.4.2018
zilochovicko-mam goldrich asi 7-8 rokem a nemel jsem z ni nikdy nic.. vse vzdy pomrzlo.. letos by to snad mohlo vyjit a po pripadnem sberu ji vykopu..
Co s mravcami na nektarinke?, 6.6.2017
muzete koupit normalni papirove lepove pasy.. cena je kolem 50ti kc... ja to obtacim kolem kmene dratky na vazani vinohradu.. spojim 2-3-4 k sobe-dle potreby a normalne to zadratkuji dole a nahore, ten papir, aby mravenec neprolezl.. kddyz je... celý příspěvek >
Co s mravcami na nektarinke?, 6.6.2017
zakoupil jsem lepove pasy, 4 kusy delky cca 30-40cm za 50kc.. hlavne tam nedavejte mucholapku, ta za par dni prestane lepit.. ty lepove pasy jsou super.. nebo muzete koupit lepidlo v kybliku, stoji to 100-140 kc jak kde a namazat primo na kmen..
Mráz, 21.4.2017
Hrusovany u Brna.. teplomer v 6 ukazoval kolem nuly, ale kaluze na zemi mely skraloupy ledu... noz uvidime, spekulovat nema smysl... co ma prezit prezije a co ne... holt.. co nadelame..
Mráz, 19.4.2017
Sněhová nadílka v Olomouckém kraji (19.4.2017) smutny to pohled
Mráz, 19.4.2017
Hrusovany u brna.. u nas nebylo jeste pod 0, ale vcera +1.5 a byl jsem k veceru na zahrade a merunky jsou cerne, dneska ve Starovickach u Breclavi snezilo.. no, prdim na to, uvidime, clovek s tim holt nic neudela, na nejake ohne a podobne veci... celý příspěvek >
Mráz, 18.4.2017
no v pravde ten igelit je velky, rekl bych, ze se stromku ani dotykat nebude, pac stromky jsou nastrihane na jarni rez.. no uvidime, pokud by hlasili mraz, tak to vyzkousim, jestli to chcipne mrazem, nebo tomu folie aspon trosku pomuze.. 
Mráz, 18.4.2017
melo by smysl mensi a madsi stromky zakryt igelitovym pytlem? Mam moznost velkeho igelitoveho pytle, kterym by sel stromek prikryt, je to z hutneho igelity cervene barvy,... melo by to vyznam? u nas na JM mrznout nema, ale kdyby nahodou... cca 3 kusy... celý příspěvek >
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 23.11.2016
ja vcera strikl, bylo krasnych 12 stupnu i vecer bylo jeste kolem 10ti.. vzal jsem vsechny stromky, takovy podzimni desinfekcni postrik..
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 22.11.2016
ja jdu strikat dneska, zidlochovicko.. slunecno, 14s tupnu.. balada..
Jarne mraziky 2016, 16.5.2016
hrusovany u Brna rano +3 stupne, auta bez namrazy, takze snad OK
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika