Příspěvky uživatele - 248.227

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zárodek květu, 29.4.2017
Když bude vaše dcera ve třech letech těhotná, necháte jí porodit to dítě, nebo ji nejdříve necháte vyrůst?
Hledame odrudu dle popisu - merunky, 29.4.2017
Znalec meruněk vůbec nejsem, ale také mne při čtení popisu napadla Maďarská. Jeden ze sousedů ji má (už starý strom), popis upatlání u zralých plodů přesně odpovídá. a před 15-20ti lety se zas tolik odrůd běžně... celý příspěvek >
Barevné řebříčky, 28.4.2017
Pořídit si takovouhle směs barev máte asi nejjednodušší z výsevu. Když jsem si koupila sáček semínek, rozdávala jsem pak rostlinky po sousedech . Nejdříve se cca dva roky rozrůstají, udělají dost široké trsy, ale dlouhověké nejsou, vydržely tak max.... celý příspěvek >
Růže z kauflandu, 28.4.2017
Asi jak která. Mám lososovou, která zatím zůstává zhruba stejná i červenou, která dorůstá (při každoročním řezu) 50cm.           Lída
Růže z kauflandu, 28.4.2017
Nejlépe se jí daří, pokud ji normálně zasadíte na záhon (pokud máte tu možnost), to mám odzkoušené. Jinak nechat v květináči na balkoně i přes zimu, na zimu květináč obalit bublinkovou fólií, růži v něm přikrýt chvojím a nezapomenout občas zalít... celý příspěvek >
Je hnědé zbarvení normální? , 27.4.2017
To hnědé na koncích jsou květy .
Dešťovka – „Modrá úsporám“, 27.4.2017
Škoda, že se to týká jen omezeného okruhu osob - netýká se to rekreačních objektů .                  Lída
Netkaná textilie na cibuli, 26.4.2017
V Zahrádkáři kdysi ("kalendář ochrany") byl uveden počátek června. Sundávám ji již několik let koncem května (za dobu přikrytí jednou vypleju).  Lída
Venkovní kala, 25.4.2017
Tak je nechte doma malininko naklíčit .         Lída
Co je to za keř?, 24.4.2017
Je to jen okrasný keřík, plody jsem tam nikdy neměla.           Lída
Řízky vinné révy - jak zakořenit a sázet, 24.4.2017
To je normální, nejdříve lístky, a když mají tak 4 cm, začnou pučet kořínky. Řízky po nařezání vložím do cca 4 cm vody ve sklenici, nechám napučet a pustit kořínky. Potom zasadím do vyšších kelímků se zeminou a až po mrazících ven. Ale mám to starou... celý příspěvek >
Netřesk - choroba nebo škůdce?, 24.4.2017
Když to máte vždy zjara, nemůže to být třeba tím, že vyčnívající růžice nastydnou? Dost rostlin chladem různě mění barvu...            Lída
Co je to za keř?, 24.4.2017 Obsahuje fotku
Ribes sanquineum "King Edward VII"  , také ho mám.  Existují i s růžovými květy.               Lída   
Na jaře zasazená jabloň neraší, 23.4.2017
Jestli ten Rubín raší až pod místem štěpování (taková zduřelá část na kmínku dole), tak to znamená, že raší jen podnož  Sestřihli jste po nasázení dost větvičky? Při jarním sázení se řežou hodně nakrátko (tak na cca 3 očka). Kmen by ale u... celý příspěvek >
Jaký je to druh vrby?, 23.4.2017
Podle lístků na první fotce bych také tipla svídu. Ale vrby s červenou kůrou jsou i nekroucené (S.alba Britzensis, Nova, S.caprea Silberglanz - jen co jsem teď našla na netu), když zadavatel trvá na vrbě...       ... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika