Příspěvky uživatele - 248.227

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Které kytky raší pozdě?, 19.4.2017
Ona mochnička chce spíš polostín, pak roste až moc - minimálně kbelík oškubané vyhazuji tak 2x za rok na kompost (a to jsem měla koupené dvě minirostlinky...). Půda písčitá, nic moc.                  ... celý příspěvek >
Které kytky raší pozdě?, 19.4.2017
Konvalinko, a proč musí rašit až teď? Mám pod keříky stálezelenou walsdsteinii ("mochničku"), ta je nezmar, roste všude, pěkně se rozrůstá, nevadilo by jí určitě ani případné nakopčení růží. Když někde leze moc, kam nemá, prostě ji oškubu nebo... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 17.4.2017
Pro 104.15 - můj táta tomu říkal "plodné trny", dělala to Velkopavlovická a švestky...           Lída
Mráz, 17.4.2017
Bunny, já letos zjara sázela jen jednu jablůňku, ale dneska jsem jí rašící korunku zabalila aspoň do novin, aby ty mlaďoučké rašící lístečky byly aspoň trošku chráněné. Jinak u mne na zahradě je všechno v plném květu kromě jabloní a Tuleu Gras, která... celý příspěvek >
Mráz, 16.4.2017
Tady je animace.        Lída
Je ten kompost správně vyrobený?, 16.4.2017
Neplašte se s dírami! Mám kompost ze tří stran vyzděný a čtvrtou stranu prkna zasunutá bez mezer hranou na sobě a normálně tam dávám všechno bez problémů a zápachu. Jen větší vrstvu posekané trávy bych nechala nejdříve proschnout mimo, než bych ji... celý příspěvek >
Kvalitní postřikovač, 16.4.2017
Roky používám Gloria Prima 5, dělají k nim i prodlužovací nástavce na stříkání ve větší výšce. Jsem s ním spokojená, v případě potřeby jdou sehnat i náhradní díly (ztratila jsem pojistný ventil a našla ho až další rok při přehazování... celý příspěvek >
Co mi užírá papriky?, 15.4.2017
Mně spíš připadá, jestli neopadly samy (řapík listu není překousnutý, ale oddělený v kolínku od stonku). Ale důvod, proč by se tak stalo, nevím .  Lída
Jak ochránit rostliny a stromy před jarními mrazíky, 15.4.2017
Je tady již několik dní vlákno "mráz" na stejné téma...        Lída
Kniha o řezu ovocných stromů, 14.4.2017
Kdybyste někde v antikvariátě sehnala Frant.Kyncl : Řez ovocných dřevin (1979) - je to málá útlá knížka, ale je to v ní popsané jednoduše a přehledně i pro začátečníky.                   Lída
Mráz, 13.4.2017
Norové mají pro HK na 21.4. ráno -4°C , snad to ještě změní, to by bylo komplet po všem...           Lída
Neznámý název traviny, 13.4.2017
Jo jo, pěchava to je.           Lída
Přežijí ohořelé túje?, 12.4.2017
Jestli je zasažené i lýko pod kůrou, tak neobrazí. Je to žalostný pohled ...  Lída
Nevím jestli hortenzie přežily zimu, 12.4.2017
U latnaté (letos jsem ji střihla hlouběji) mám také pupeny malé (jen je vidět, že bude rašit - náznaky...) Takže se neplašte, ochladilo se, tak kam by spěchala... A kvést určitě bude. -  Macrophylla u mne raší až úplně dole, výš na výhonech... celý příspěvek >
Neznámá trvalka, 11.4.2017
Pivoňka úzkolistá?           Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika