Příspěvky uživatele - 248.227

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plamének, 10.4.2017
Plaménky se stříhají třemi způsoby v různou dobu, podle toho. kdy kvetou, takže záleží na tom, který máte. Nebojte, on se rozroste, vždyť je to zatím 20 cm miminko, buďte ráda, že přežil zimu ... celý příspěvek >
Jak ostříhat nový stromek, 10.4.2017
Jestli jste ji sázel teď zjara (podle misky dole asi ano) a chcete kotlovou korunku (u broskví se dělá kvůli dobrému oslunění), tak si vyberte čtyři větvičky rostoucí do kříže jako kosterní větve, nad nimi všechno ustřihěte a ty čtyři větvičky... celý příspěvek >
Oddělení tůji od trávníku, 10.4.2017
Beny, mám ten nejobyčejnější zelený plastový (zapuštěný v zemi) kolem záhonů s keři a trvalkami od dubna 2008. Trochu má polámanou hranu nahoře, ale to vůbec nevadí, stejně je to není vidět - hlavně, že neprorůstá tráva (a pokud někde psineček... celý příspěvek >
Oddělení tůji od trávníku, 10.4.2017
Spíš textilii a kůru (dosypává se), z kačírku by se vám špatně vybíraly suché větvičky a různé smetí.           K oddělení trávy stačí zapustit pás plastového obrubníku, který prodávají v... celý příspěvek >
Stříška nad záhon, 10.4.2017
Známá má u rajčat kovovou konstrukci a fólii (vrch +3 strany)- nemá ani plíseň... Takže blbost to rozhodně není.           Lída
Vyhazovani drnů před vysazením plotu, 8.4.2017
Měla jsem na místě budoucího záhonu pýr i bršlici. Na podzim jsem sundala drny, přeryla na dva rýče (+tahala oddenky) a promíchala s kompostovou zeminou, zjara jsem poctivě tahala tu a tam zbytky bršlice, co vyrostla z kousku 0,5 cm... Na konci dubna... celý příspěvek >
Vyhazovani drnů před vysazením plotu, 8.4.2017
Dotaz, Hančo - co pod tím udělá taková bršlice nebo pýr?       Lída
Jak se starat o broskvone, 7.4.2017
U té broskve bych vzala nejhořejší větvičku ještě o jeden pupen. Hruška - kosterní větve by po zastřižení na vnější pupen měly končit zhruba v jedné rovině, terminál cca o 20 cm výš.          ... celý příspěvek >
Kalina Eskimo, 7.4.2017
Sežral mi ji bázlivec kalinový, opakované napadení nerozdýchala...   Lída
Ovocne stromy - nemoce, 7.4.2017
ps - sama ze stromů preventivně stříkám jen broskvoň (kadeřavost), meruňku (úžeh), švestku (pilatka), hrušeň (rez), jinak nějakého červíka nebo skvrnku snesu.           Lída    
Ovocne stromy - nemoce, 7.4.2017
Jak kde... u nás: Jabloň -květopas, strupovitost, obaleč třešeň -pozdní odrůdy červivost Meruňka - moniliový úžeh švestka - pilatka, monilie na plodech broskvoň - kadeřavost hrušeň - rez hrušňová Na všem mšice, na třešni a... celý příspěvek >
Kalina Eskimo, 7.4.2017
Eskimo je stálezelená kalina (kdysi jsem ji měla), potřebuje i v zimě vláhu (při oblevě zalít).           Lída
Zkráceni vzrostlé tuje, 6.4.2017
Chudák tůje, to ji zrovna zlikvidujte, bude to vypadat hrozně ...    Lída
Tvorba korunky u mladé třešně, 6.4.2017
ps - a bylo by dobré odstranit jí květy (nebo pak případné plody), ať se tím nevysiluje a roste.           L.
Tvorba korunky u mladé třešně, 6.4.2017
Na vložení víc fotek najednou musíte být přihlášený. Rozhodně odstraňte jednu z těch dvou větviček nahoře, ať nemáte dvoják. Něčím zatřete. A tu, co necháte, přivažte, ať roste jako pokračování kmínku... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika