Příspěvky uživatele - 254.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Obří řecké fazole, 21.7.2018
To bohužel nemohu vyhodnotit, protože z důvodu malého místa na fazole jsem je sel a sázel hodně hustě, takže je to dost navzájem propletené a tím nepřehledné.Ale kdykoliv bys chtěl, můžeš se stavit a na místě to shlédnout.   Alex
Obří řecké fazole, 14.7.2018
Dnes jsem s hrůzou zjistil, jak mi jakýsi ptáček sezobával květy na fazolích a nepřestal, dokud jsem ho nezahnal. Byl menší než vrabec a vůbec se mně nebál. Ještě jsem ho nestačil identifikovat. Tak nevím, co bude z "úrody". Alex
Obří řecké fazole, 13.7.2018
Asi máš pravdu, protože ten vijan s lusky je jak noty na buben. Alex
Obří řecké fazole, 10.7.2018
To máš pravdu, denně potřebuji na zalití asi 60litrů vody na asi 30 rostlin. Fazole mělce koření a v současných vedrech je půda brzo vyschlá.
Obří řecké fazole, 26.6.2018
Neboj, brzo mně doženeš a předeženeš - máš totiž teplejší a tudíž lepší lokalitu na pěstování teplomilných rostlin. Já třeba venku mimo skleník vypěstuji papriku velkou max. 8-10cm.
Obří řecké fazole, 23.6.2018
Ano, včera ráno jsem to fotil. Zaseto 13.4. 2018 na předpěstování do kelímků. Ven jsem sázel s rizikem zmrznutí asi 19.4. Naštěstí "zmrzlí muži " nepřišli a tak to přežilo. Fazule by rostla hodně vysoko, kdyby měla oporu, ale ve čtyřech metrech již... celý příspěvek >
Obří řecké fazole, 22.6.2018 Obsahuje fotku
Po zkušenostech z loňska se jeví obří fazole stejně - tj.bohatě kvetou, ale lusků z nejstarších květů je jen asi 10%. Ty pozdější květy už jsou na tom lépe - je více lusků. Prakticky to vypadá jak na přiložených snímcích. Lusky se nacházejí ve... celý příspěvek >
Škodlivý brouk, 30.5.2018
To už je lepší počkat si na zimu, to ani nepřiletí. Jinak dík za reakci vhodnou tak do Dikobrazu. Alex
Škodlivý brouk, 30.5.2018
Letos poprvé se na našich růžích objevil asi 1cm velký přilétající brouk tmavé barvy. Je hlavně na světlezbarvených květech růží a ožírá květní lístky. Ví někdo, jakým způsobem se tohoto škůdce zbavit?  Alex
Rajčatový hokus pokus - průběh, 24.2.2018
Milane, uznávám, že jsem to napsal nevhodně, ale nemyslel jsem to v žádném případě ironicky. Pouze takové lidi jako jsi Ty a třeba Vladimír obdivuji a oceňuji to, s jakým nasazením se věnujete této problematice. A ostatní třeba využijí výsledky... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 24.2.2018 Obsahuje fotku
Dík za objasnění Tvé prakticky již vědecké práce. Já nejsem na takové úrovni. Mně jen jde o to, abych vypěstoval pro sebe a asi 3-4 zájemce o sazenice co nejvíc výpěstků s co nejmenšími náklady. Takže po Tvém vysvětlení jak to je s těmi čínskými... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 23.2.2018
A kolik "vyrobíš" letos celkem sazenic? Ty čínské žárovky bych si možná na příští sezonu objednal. Šlo by napsat jak je získat?
Rajčatový hokus pokus - průběh, 22.2.2018
Milane HP: Pomocí expozimetru nejsem schopen naměřit množství luxů, to bych musel mít na měření luxmetr. Pouze porovnávám výchylku ručičky expozimetru venku a uvnitř.  Pokud bych se tím živil, byla by to jiná situace a potřebné světlotechnické... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 21.2.2018 Obsahuje fotku
Chtěl bych se také "drze " vetřít do vašeho vlákna a sice z pohledu problematiky umělého osvětlování sazenic. Jelikož nemám možnost využívat parapetů jako např. Vladimír, pěstuji sazenice 100procentně pod umělým osvětlením. Jako první zdroj světla... celý příspěvek >
Obří řecké fazole, 16.1.2018
Ale u fazolí koupených v tom Tescu, nebo pokud mám podezření, že nebudou klíčit není nic snadnějšího je zkusit jejich klíčivost hned.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika