Příspěvky uživatele - 44.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňky 2023, 21.3.2024
Petře, ještě jednou Vám děkuji za kontakt. Dnes jsem měl cestu do Prahy a zastavil jsem se k Boleslavi pro poslední Farhial. Díky, Zdenek
Padlí, strupovitost, mery, mšice, obaleči, svilušky... aj. v jádrovinách 2024, 16.3.2024
Děkuji za reakci.Belanty mě prodali dnes na monilii a mospilan bych měl mít také. Takže bych to mohl ve vhodnou chvíli postrikat. Rozumím tomu spravne ze výše zmíněné přípravky smíchám? Rubinola a Granny Smith letos pokvetou poprvé. Rajka měla loni... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, obaleči, svilušky... aj. v jádrovinách 2024, 15.3.2024
Mám tři tříleté jabloně. Rubinola, Rajka a Granny Smith. Jaké (a kdy a čím) bych měl použit základní postriky? Děkuji, Zdenek
Meruňky 2023, 4.10.2023
Pro mne je to téměř 600 km (cesta tam i zpět). Ale kvůli jednomu stromku se mě to absolvovat nechce… Ale děkuji za kontakt 👍
Meruňky 2023, 1.10.2023
Super, děkuji 👍
Meruňky 2023, 1.10.2023
Zdravím Vás Petře, mohl byste mi tedy prosím poslat ten kontakt? Na e-mail info@postelematracerosty.cz Děkuji, Zdenek
Meruňky 2023, 20.9.2023
Zdravím Petře, Farhial Vám dozral teď, v polovině září? Hledám náhradu za falešné Fardao. Díky, Zdenek
Meruňka Congat, 11.9.2023
Mate někdo merunku Congat, kdy vám dozrává? Díky, Zdenek
Meruňky 2023, 9.9.2023
Dojedli jsme poslední chresthaveny a teď by se hodily zase nějaké meruňky. Mate nějaké pozdní, které dozrávají v tuto dobu? Zdenek
Meruňky 2023, 26.4.2023
Petře, na Kiotu zůstalo par květu a to díky sitove řezu. Ty ale nejspíš zmrznou zítra. Na za mě falešnem Fardau není nic. První úroda mohla být na fm3 ale taky zmrzla v květu, zůstalo asi pět kvitku, uvidím co zítra… Krasne kvete třešeň Sweet Early... celý příspěvek >
Meruňky 2023, 29.3.2023
Slavkov -6 ve dvou metrech nad zemi….
Pozdní odrůdy meruněk, 27.3.2023
díky Petře, na podzim se po ni podívám. Teď už je asi pozdě (leda kontejner) a ani jsem ji nikde neviděl skladem. Zdenek
Meruňky 2023, 27.3.2023
Středa na východě až -7 ač nerad, pomalu se s merunkama loučím. Co broskve, to se uvidí. Zdenek
Pozdní odrůdy meruněk, 27.3.2023
Nějaká zkušenost s Congatem? Díky, Zdenek
Má tu někdo letité zkušenosti s Granny Smith?, 10.12.2022
Nějaké nové zkušenosti s tímto jablickem? Jelikož jsem před rokem vysadil spicak, předpokládám ze v příštím roce ještě neochutnam. Včera jsem si ho ale koupil v supermarketu a chutná mi, těším se až si ho utrhnu z vlastního stromku. Zdenek, Brnensko
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika