Příspěvky uživatele - 241.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňka ananaska, 21.3.2022
ano synovi k vánocům před dvěma roky, přišel malý stromek s téměř žádnými postraními kořeny, hlavní kořen zlomený, i tak jsme ji zasadili do zahrádky a na jaře šla na určené místo, nevyrašil ani lístek, syn ji nyní téměř po 17 měsících reklamoval,... celý příspěvek >
Jaké ovocné stromky budete kupovat?, 18.11.2020
Zdravím, nejsem pán, ale paní bohužel objednávku jsem smazala, ale určitě to nebylo z Kruhu, objednávala jsem již na začátku léta a jediný odkaz byl na stromek v květináči, je trochu dole nahlý, ale korunka je zapěstovaná kvalitně, nyní se přesadil... celý příspěvek >
Jaké ovocné stromky budete kupovat?, 16.11.2020
Zdravím, letos jsem se synem nakupovali docela hodně jabloně - admirál, andera, beforest, coxova reneta, granny smith, gravštýnské, luna, muškátová reneta, nabella, piros broskvoně - baby gold 6, velvet, vinegold, meruňka - vanilla cot a darina,... celý příspěvek >
Clingy, 24.8.2020
Zdravím, letos jsme měli stejný problém - včely, vosy a mouchy, jasná oranžová barva catheriny 90% nakousaná vše se muselo sklidit naráz, něco se snědlo hned, ale ta chuť skvělá plná, i ta pecka šla celkem dobře od dužiny a nově vysazený 2-letý... celý příspěvek >
Jak můžu zpracovat špatně vyzrálá rajčata?, 20.8.2020
Zdravím, nedozrála nebo zelená rajčat lze zpracovat do čalamády, letos jsme otevírali poslední sklenice z r. 2015, jelikož se nám neurodili nakládačky a chlapi snědli u ohně na posezení 2 sklenice. Hezký den.
Červenomasé broskve, 29.6.2020
Zdravím a mám dotaz na hodně starý příspěvek, jak se daří Vašim červenomasým broskvoním, jsem také z českobudějovicka a zajímalo by mě, zda by bylo možné od Vás získat sazenici, či pecky posílám pozdrav přímo z ČB
Co teď s kadeřavostí?, 29.6.2020
Zdravím na zahradě mám celkem 8 stromů (2 nektarinky a 6 broskvoní) stark red gold - 7letá letos jsme nestihli nic postříkat, nicméně tato odrůda je velmi náchylná, letos opravdu hodně obsypána plody, již 2x jsem ručně kadeřavé listy... celý příspěvek >
Virová pohroma na meruňce?, 15.6.2020
Mám prosbu 4- letá citronka loni poprvé zaplodila, letos plně obsypána květy, vše samozřejmě zmrzlo, čisté listy bez mšic, ale celý stromek má všechny listy srolované, větvičky nejsou hnědé, může to být způsobeno velmi deštivým počasím - jižní čechy
Malinojahoda - Rubus ilecobrasus, 12.6.2020
také nedoporučuji, trvalo mi přes dva roky než jsem se toho zbavila, velmi ostré drobnější trhy, malé množství plodů, nijaké chuti, tvoří velmi mnoho odnoží
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 26.4.2019
Na podzim koupené a zakopané v zahrádce na záhon, nebylo rozhodnuto kam se zasadí - jabloň Honeycrisp, broskvoň Favorita Morettini, broskvoň Sanguine de Savoie, hrušeň prý sloupovitá Condo, když nebude nevadí, jabloň sloupovitá Mango a nektarinka... celý příspěvek >
Výměna jabloně, 27.8.2018
Dobrý den, prosím o radu potřebuji na zahradě vyměnit jabloň (stávající bohemia velmi slabě rostoucí - nevyhovuje), jižní čechy mírný svah celý den slunce, již mám na zahradě admirál, fuji, beni shogun, bonita, merkur, rubinola, letní ananasové... celý příspěvek >
Růžová borůvka, 18.7.2018
pink lemonade mám také plodila první rok (plody drobnější, ale výborné chuti), nyní je asi 6-letá a ani náznak květu či plodu, někde jsem se dočetla, že potřebuje k sobě opylovače - Kanadská borůvka POZDNÍ ´Powder Blue´ STŘÍBŘITÉ LISTY. Vhodná jako... celý příspěvek >
Třešeň Sam nebo Summit?, 17.7.2018
mám summit (5-ti letá) i kordii(2-letá) letos měla první malou úrodu, loni vše pustila, obě třešně skvělé mám je na gisele 5
A co vaše višně?, 21.6.2018
nemám klasickou višeň, ale keřovou Carmine Jewel, letos poprvé zaplodila, mírně podtrženo z důvodu 2 denního deště, kdy začala část plodů praskat, tak jsem se synem cca 90% otrhali (odhaduji 2 - 3 kg), višně jsou trochu menší, ale dobré višňové... celý příspěvek >
Letošní venkovní sázení rajčat a paprik, 7.5.2018
Jižní čechy,  syn nasadíl přes 70 rajčat (asi 25 druhů), nakládačky, hadovky, cukety, dýně a melouny, vše se již skoro měsíc venku otužovala na sázení do záhonu, minulý týden jsme zaseli špenát, zasadili lilky, saláty, papriky některé již kvetou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika