Příspěvky uživatele - 241.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 18.4.2016
Také jsem sázeli kompletně jednu novou řadu ovocných stromů - admirál(koupený přeloni), merkur, hrušeň dicolor, nektarinku super quenn, jabloň Fuji, do druhé řady jsme přisadili zelenou renkloudu, jabloň beni shogun, na další záhony, kamčatku duet a... celý příspěvek >
Mladé stromky nektarinka stark red gold a broskev catherina, 11.4.2016
Proti kadeřavosti a ostatnímu stříkáme 2x před rozvinutím lístků, jak se říká na myší ouško, kadeřavost téměř nulová, objeví-li se ihned otrhám a vyhodím mimo strom, letos poprvé také zaplodí keřová višeň carmine jewel, má 5 květů, tak snad se něco... celý příspěvek >
Mladé stromky nektarinka stark red gold a broskev catherina, 6.4.2016
loni SRG prvně zaplodila nechala jsem ji pouze 4 plody, manžel všechny pojedl sám prý byly skvělé (pod stromem se nám usídlil v zemi sršeň,byl velký problém plody udržet, ale povedlo se), letos trochu problém, velký propad hned při rozkvétání květů,... celý příspěvek >
Brambory, 30.6.2015
Můj záhonek s bramborami vypadá jako bujné pole nějakých košťálů. Prostě nať brambor je asi 3/4 metru vysoká, hustá. Nevím proč tomu tak je. Jen doufám, že nebudu pěstovat brambory na nať, ale že v zemi budou i nějaké hlízy. Copak dělám špatně???
Veecot (*Vineland, Ontário), 11.6.2015
Mám také meruňku kioto, mladý 2-letý stromek, letos má 1 plod (okolí ČB) jak jste s ní spokojen a co chuťově děkuji
Klejotok na mladé meruňce Kioto, 15.5.2015
Před několika dny jsme zjistili na mladé meruňce Kioto na velmi malé a krátké neolistěné větvičce klejotok co s tím, je čirý světle žlutý o velikosti pecky z třešně díky
Plody na mladých meruňkách, 13.5.2015
Zdravím, máme také mladé stromy (2 roky), všechny krásně kvetly a opravdu příroda si sama poradí, meruňka obsypaná zůstalo 7 plodů, v těchto teplých dnech stromky zalévám, nektarinka plná květů také zůstalo asi 6 plodů a ještě určitě něco... celý příspěvek >
Mravenci na ovocných stromech, 13.5.2015
Ostružina je chráněná ze dvou stran kamennou zídkou, psa nemáme, v jižních čechách medvěd, tak snad jenom v Č. Krumlově (jako atrakce) a zaléváme každý den, mám pouze u jedné rostliny, druhá je zatím v pohodě díky
Mravenci na ovocných stromech, 12.5.2015
Dobrý den, potřebuji poradit, jak se zbavíme mravenců (většinou na mladých ovocných stromech), nejvíce je jich na mladé třešni(summit), kde si v dolní části kmínku stáčí listy a mají tam malá mraveniště, našla jsem několik velkých napitých... celý příspěvek >
Mladé stromky nektarinka stark red gold a broskev catherina, 17.4.2015
Loni jsem sázeli nektarinku Star red gold, broskev Catharinu, třešeň Summit a meruňku Kioto - vše jsou pozdní odrůdy, začíná vše krásně nakvétat, tak uvidíme jaká bude první úroda, samozřejmě chci vše jakmile budou nějaké plody, trochu probrat, aby... celý příspěvek >
Jak se jmenuje tato cibulová pokojovka?, 16.2.2015
Mám dvě z několika druhů je to Crinum/křín/ - venku mám růžovou stejné složení květů a doma v chladné místnosti mám Crinum x powellii/křín Powellův/, ta rostlina je stará několik desetiletí, stála v ložnici rodičů a nikdy nekvetla, od té doby co jsem... celý příspěvek >
Summit a kioto, 5.5.2014
Zdravím, máte někdo zkušenosti a třešní summit na giselle 5 a meruňku kioto, dříve jsme měli ohromný strom třešně, na který se muselo na vysoký žebřík, meruňku máme poprvé -jižní čechy mírný svah i když máme opravdu hodně velkou zahradu nechtěli jsme... celý příspěvek >
Pěstování dýně (hokaido), 30.4.2014
Jsem úplný laik, ale pěstování dyní není žádný problém, předloni jsem vysadila 2 sazenky do normílní země, která je prosypána pouze dřeveným popelem, sklidila jsem asi 50 dýní hokaido, pouze zalévat jinak jsem se o rostliny nijak zvlášť nestarala, na... celý příspěvek >
Mladé stromky broskev a nektarinka, 29.4.2014
asi máte pravdu, manželův zvědavý prst již útočil, stromky jsou opravdu živé, asi přijdou na řadu opravdu nůžky a radikálnější sestřih na ježka, měla bych ještě jednu otázku, máte někdo zkušenosti a třešní summit na giselle 5 a meruňku kioto, dříve... celý příspěvek >
Mladé stromky broskev a nektarinka, 28.4.2014
Chtěla bych se zeptat jak dlouho mladému stromku trvá než zakoření. Sázeli jsme v polovině března broskev tvrdka pozdní a nektarinku pozdní - jižní čechy - mírný svah, pravidelná zálivka. Stromky jsou živé, ale stále nepučí, mladé stromky meruňka a... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika