Příspěvky uživatele - 241.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozkvétání 2017 M+B, 4.4.2017
jižní čechy začíná nakvétat kioto, nektarinka star red gold, broskoň catherina, nedělní a dnešní noční deštík tomu hodně pomohl, vše je krásně nalité, objevují se první poupata u třešní summit i kordia a všimla jsem si růžového poupěte letos první... celý příspěvek >
Lepové desky a meruńka?, 4.4.2017
také připojuji svou otázku, v sobotu jsem dělala další postřik na meruňky horizon, na broskve kuprikol a na ostatní jabloně, hrušeň, třešně a višeň sulka, začínají se objevovat mravenci, dát lepové pásky na kmen nebo do koruny pověsit lepové... celý příspěvek >
Už vám leze medvědí česnek?, 21.3.2017
na zahradě pod borovicemi již o víkendu cca 3 cm velký, na záhonu jsem zatím nenašla
Setí kořenové zeleniny do krechtů, 16.3.2017
Jestli budete mít pro vlastní potřebu zkusit to můžete, ale je jasné, že musíte sít, po jednom semínku, protože mrkev se většinou seje, tak, že se sype přímo z pytlíku a poté se protrhává, myslím, že to pro Vás bude docela titěrná práce, doma na malé... celý příspěvek >
Staré odrůdy, 15.3.2017
Foto se mi zdá, že odpovídá, je to také cca 35 - 40 let, kdy jsme toto jablíčko na dědovo zahradě trhali z celkem nízkého stromu jako děti, ale ta chuť, jak jsem již psala voňavé, štˇavnaté sice drobnější, ale skvělé chuti, pamatuji si, že děda měl... celý příspěvek >
Setí kořenové zeleniny do krechtů, 15.3.2017
Asi máte na mysli krecht, díra v zemi vystlaná třeba slámou, která uchová zeleninu většinou kořenovou přes celou zimu jako čerstvou, zrovna včera jsem kontrolovali mrkev. Brambory se pěstují do hrobů (dlouhé řádky), kdy je zemina po zasázení vyhrnuta... celý příspěvek >
Muchovník - jakou odrůdu, 15.3.2017
loni jsem sázela na jaře smoky a princ william, ten samý rok měl william 3 drobné plody, letos obě rostlinky, téměř metrové, celodenní slunce, chce to pravidelnou zálivku při malých srážkách, jinak oba keře bezúdržbové, letošní úrodu budu muset... celý příspěvek >
Staré odrůdy, 14.3.2017
 dnes jsem objednala na naši poměrně velkou zahradu 3 ovocné stromy - jabloň Anansové (dle prodejce letní, ale v nabídce také zimní) jako dítě si však vybavuji, že jsem měli na zahradě opravdu letní s chutí po ananasu, světle zelené s růžovým... celý příspěvek >
Odrůda Summit, 8.3.2017
třešeň summit mám na gisele 5, letos 4- letá, rodí od 1 roku, výborné chuti a nádherné barvy, nestalo se, že by měla popraskané plody ani jsme nezaznamenali červivost, strom není zatím tak velký takže celá úroda se sní hodně brzy, loni jsem ještě... celý příspěvek >
Bonita, 17.2.2017
loni na pdozim jsem zasadila novinku jabloň bonita, měla by být z křížení Topaz x Pink Lady, nemáte již někdo nějaké zkušenosti s touto odrůdou, uvažuji o koupi pawpaw(muďoul) jakou odrůdu by jste doporučili do jižních čech děkuji
Meruňka z pecky, 17.2.2017
Pecky z ovoce házím na záhon z okna, každý rok něco vzejde, už mám 4-leté broskvoně loni jsem je přesadila na místo zapěstovaná koruna, letos by mohly začít plodit, 2- leté meruňky výška cca 90 cm a podařilo se mi vypěstovat jabloň Gloster je 3 -... celý příspěvek >
Jakou odrůdu třešně, 3.2.2017
Na zahradě máme dvě třešně obě jako zákrsek gisela 5 - summit skvělá, 4 roky stará již druhý rok měla plody, loni jsme ještě dokoupili pozdější kordii, je všude vychvalovaná tak uvidíme, jak se osvědčí. Ochutnali jsme koupené konec srpna třešně temně... celý příspěvek >
Červená řepa, 15.11.2016
Zdravím, již několik let pěstuji červenou řepu podlouhlou nebo válcovitou, letos se opravdu vydařila, některé bulvy kolem půl kila, při setí se snažíme je dávat více od sebe, abychom nemuseli jednotit. Řepa není vůbec náročná na pěstování.
Višeň Carmine Jewel, 1.11.2016
koupila jsem loni, letos jsem ji přesadila do země, poprvé zakvetla, měla cca 10 květů, bohužel pár květů sežehl jarní mrazík, začali se dělat první plody, přišel druhý mrazík a vše opadalo, takže letos bohužel bez ochutnávky, keř je docela... celý příspěvek >
Poraďte nízkou plazivou trvalku, 26.10.2016
zkuste touleň srdčitá (Fantasy), sice nekvete od jara do podzimu, ale svými barevnými listy, výška cca 10 cm, udělá parády, je půdokryvný
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika