Příspěvky uživatele - 248.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké trvalky pěstovat, 31.7.2016
Zlatobýl, mochny, santolína, koniklec...         L.
Jaké trvalky pěstovat, 31.7.2016 Obsahuje fotku
Já z nich zrušila jen řetězovku, moc se rozrůstala podzemními oddenky. A z rudbékií mám nejradši R.laciniatu Gold Ball (tu vysokou, teď zrovna je v plném květu). Plus mám jiné další kytky do... celý příspěvek >
Jaké trvalky pěstovat, 31.7.2016
Denivky, pivoňky, floxy, podzimní astry, sasanky, pupalky, kosatce, zvonky, kopretiny, kamzičníky, šalvěje, rozrazily, levandule, mateřídoušky, bertrám, záplevák, rudbékie, řetězovka, zběhovec, řebříčky, chrpy, hvozdíky, šuškarda, kakost atd, vše v... celý příspěvek >
Jaké trvalky pěstovat, 31.7.2016
Slunné stanoviště s možností zálivky umožňuje pěstovat kromě stínomilných prakticky vše (ale i ten stín lze na slunci vytvořit vyššími rostlinami).. Pokud nemáte možnost zálivky (a spoléháte jen na déšť), je výběr o něco... celý příspěvek >
Včely na malinách, 30.7.2016
No mně sousedovy včeličky okusují společně s vosami (ale včel je tam víc) vedle malin rostoucí dozrávající Oulinskou. Jestli mi tam něco nechají, nevím, zatím jsou všechny žloutnoucí plody naďobané ...       Lída
Ibisek rozvetveni, 29.7.2016
Pokojový ibišek pěstuji roky jako stromkový, lépe se mi vejde na parapet (okolo mohou být jiné kytky). Výhon stříhám až později (když má tak 60cm), pokud jsem ho střihla moc brzy, nerozvětvil se, ale udělal jen náhradní vrchol. I když byste asi spíš... celý příspěvek >
Jmeno keře, 29.7.2016 Obsahuje fotku
Pozor na řez, kvete vždy na loňských větvičkách.           Lída
Bílí červíci, 28.7.2016
Osobně bych si dala zakořenit list, abych si mohla zasadit nový. Lída
Co je to za keř?, 27.7.2016
nabízí ho Žižka - Vitex agnus-castus var.latifolia (u téhle var. udávají, že snese zónu 6, pro ostatní uvádějí zónu 7).           Lída
Kalendář - postřiky, řez, hnojiva apod, 27.7.2016
Něco je i tady na "zahradě" v "kalendáři"... Jinak záleží na konkrétních podmínkách i odrůdách, které pěstujete.            Lída
Zababčené mladé jabloně, 26.7.2016
Od podzimní výsadby do jara stromky nemohly "zababčit", to se stává, když se nechají brzy plodit místo růst a to ty vaše nestihly, vždyť nestihly do toho jara ještě ani pořádně zakořenit. Nevím, co poradí ostatní, já bych je teď nechala růst,... celý příspěvek >
Co to pěstuji?, 26.7.2016
Tigridia pavonia - na zimu hlízy vytáhnout, naši zimu venku nepřežijí.       Lída
Identifikace rostlin v trávníku po dosetí, 24.7.2016
Plevel (pěťour, lebeda, asi merlík, 2 nevím). Vyplet nebo posekat, aby se nevysemenily. Herbicidy se myslím nějaký čas po založení trávníku nemají používat (jinak použít herbicid na dvouděložné... celý příspěvek >
Houby v mulčovací kůře - odstranit ano či ne, 24.7.2016
Četla jsem jak rozhovor o babkách, tak reakce jiných mykologů. Vyznělo z toho, že pokud nejsou babky přestárlé, nic nehrozí. Budu je klidně sbírat dál. Takové obalené jako řízek nebo... celý příspěvek >
Jak daleko od sebe nasázet maliny a ostružiny?, 24.7.2016
Maliník jsem sázela 0,5m od sebe ve dvou řadáchv vzdálených od sebe asi 0,7m. Pokud vystříháváte suché odplozené výhony a nejslabší narostlé, žádná zvláštní houština nevznikne. V rozích mám kolíky s nataženým provázkem, aby se nerozkláněly do stran.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika