Příspěvky uživatele - 34.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chloróza broskvoně 2016, 14.6.2016
Díky za reakce, zkusím opatrně ten síran amoný. Možná bude taky problém automatická závlaha okolního trávníku. Sice se mi nezdá, že by docházelo k přemokření, ale radši uberu intenzitu zálivky. Bohouš.
Chloróza broskvoně 2016, 13.6.2016 Obsahuje fotku
Zdravím všechny pěstitele broskvoní a předem se omlouvám, uvedené téma bylo určitě již hojně diskutováno. Přesto bych se rád zeptal, zda jsou zažloutlé listy na obrázku skutečně příznaky chlorózy. Stromek je vlastní očkovanec Favorita Moretini na... celý příspěvek >
Roubování okurek na tykev 2016, 8.6.2016
Jsou to moc zajímavé postřehy. Já nechal okurky po ošetření jazýčkového roubování na parapetu několik týdnů (kvůli mrazům), už na nich byly malé okurčičky a můžu potvrdit, že potom dlouho nechtějí růst, začínají až teď, cca 2 týdny po vysazení na... celý příspěvek >
Váš názor - minianketa, 3.6.2016
Zdravím, také bych rád přispěl do ankety. Vyzkoušel jsem pěstování cca 30 odrůd jabloní, nyní zkouším ještě nové Admirál, Rozeta, Opál, ale ty hodnotit ještě nemůžu, na první úrodu teprve čekám. Mám-li hodnotit podle chuti, je pořadí na špici asi... celý příspěvek >
Kroucení natě cibule, 1.6.2016
Děkuji za vaše zkušenosti, letos to už nezachráním, ale zkusím to napřesrok. Bohouš.
Kroucení natě cibule, 1.6.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, již několik let mám problémy s kroucením cibulové natě - viz foto. Rostliny následně přestávají růst a někdy hnijí. Místo pro výsadbu i sadbu sazečky měním, letos jsem proti květilce až do začátku května nechal záhon zakrytý bílou folií.... celý příspěvek >
Roubování okurek na tykev 2016, 9.5.2016
Díky moc za radu, zítra to předělám. B.
Roubování okurek na tykev 2016, 9.5.2016 Obsahuje fotku
Dnes jsem začal vysazovat na záhon roubované melouny (viz obrázek) a narazil jsem na problém, jak zajistit, aby se v místě roubování neulomily. Podnož je cca 5-10 cm vysoká, melouny jsem v kelímcích vyvazoval k tyčce. Měly by se vysazovat hlouběji,... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel samotářek?, 5.5.2016
Zdravím, u nás máme něco podobného - včely maltářky. Vyplní každou štěrbinu na domě, dokonce i díry ve skládacím sušáku na balkoně. Necháváme je ale žít, nijak neškodí, naopak, jsou moc užitečné na zahradě pro opylení, běžné včely v okolí moc nejsou.... celý příspěvek >
Roubování okurek na tykev 2016, 28.4.2016
Aha, tak už tomu rozumím. Ještě mám dotaz - při roubování jazýčkovou metodou máte rostlinky už zasazené vedle sebe a roubujete bez přesazení, nebo je vyjmete, sroubujete "v ruce" a společně zasadíte? Viděl jsem na videu oba způsoby a druhý se mi zdá... celý příspěvek >
Roubování okurek na tykev 2016, 27.4.2016
Ta okurka na prvním obrázku je z víkendu? To se mi zdá už hodně velká. A už jsou odstraněné děložní lístky u podnože? Já mám docela radost z mých melounů, po 2 týdnech od roubování už rostou bez mikroklima a z 9 ks se ujalo 8, to je napoprvé docela... celý příspěvek >
Roubování okurek na tykev 2016, 19.4.2016
Děkuji za rady. Mezi melouny a okurkami snad nebude v postupu moc rozdíl. Okurky bych chtěl taky roubovat, ale teprve mi lezou. Chtěl jsem to hlavně zkusit, když jsem tady četl ty zajímavé diskuse. B.
Roubování okurek na tykev 2016, 19.4.2016 Obsahuje fotku
Paní Jiřino, ještě mám jeden dotaz. Ty moje všechny roubované melouny vypadaly, že jsou ujaté, trošičku i začaly růst. Po 7 dnech jsem sundal klipsy a další den jsem odstranil ty láhve od mléka a nechal je volně na okně. Po několika hodinách ale... celý příspěvek >
Roubování okurek na tykev 2016, 15.4.2016
Já jsem narouboval 9 ks, tak uvidím, jestli se alespoň něco chytne. Zkusím ještě nechat naklíčit novou várku, tu bych rouboval přikájením. Tam asi bude úspěšnost lepší, když nějakou dobu zůstanou oběma rostlinám kořeny. Sice už je dost pokročilý čas,... celý příspěvek >
Roubování okurek na tykev 2016, 15.4.2016
Moc děkuji za rady. Asi jsem to přehnal s rosením, opěrné špejle už plesnivějí, tak jsem je vyměnil. Ten japonský způsob jsem viděl na jednom japonském videu. Podnož se skalpelem zbaví zárodku pravých listů a pak se bambusovou seříznutou špejlí udělá... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika