Příspěvky uživatele - 34.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování okurek na tykev 2016, 14.4.2016
Zdravím všechny pěstitele. Já letos s roubováním začínám, rouboval jsem melouny na Sprinter  "japonským způsovem", tj. do rozštěpu stonku, asi před 3 dny. Zdá se mi ale, že roubovance uvadají. Mám je pod miniskleníčkem na parapetu a rosím je -... celý příspěvek >
Odrůda Admiral, 4.3.2016
Vážení pěstitelé, zdravím vás všechny a rád bych se připojil do diskuse. Léta jsem pěstoval jabloně v lokalitě severně od Prahy, měl jsem asi třicet zákrsků. Malý sad jsem zakládal v osmdesátých letech a z tehdejších odrůd mi nejvíce chuťově... celý příspěvek >
Prunus Triloba, 13.5.2013
Děkuji za reakci. Tak už jsem ji silně sestřihala, poté co jsem ostříhala všechny postižené větve, zbyly tam dvě, takže stromek vypadal příšerně a tak jsem je vzala také - teď stromek vypadá jako ostříhaná okrasná vrba, zda obrazí,  je ve... celý příspěvek >
Prunus Triloba, 12.5.2013
Snad mi někdo poradí o co jde - vloni mi uschnula po odkvětu polovina stromku, znalci řekli - no jó, mrtvice - já vzala nůžky a uschlé větve ostříhala. Za rok se koruna stromu dorostla a hezky dorovnala, letos opět mohutně vykvetla, ale po odkvětu se... celý příspěvek >
Záhon okolo thuje - poraďte, 24.2.2013
Lído, děkuji za reakci. Ta kapradina je dobrý nápad, zeminu určitě vyměním, jenom mě napadlo, zda nebudou kořeny thuje utlačovat ty rododendrony - pokud se nepletu, oba koření mělce. A ještě se chci zeptat - sic to sem nepatří - mám rok zasazený... celý příspěvek >
Záhon okolo thuje - poraďte, 23.2.2013 Obsahuje fotku
Ráda bych na jaře vytvořila záhon na místě, kde je dnes zdravá thuje. Moje představa je japonský javor v pozadí,  pěnišník, azalka a hosty v obrubě - co ale s thujíí? Mohou tyto rostliny společně s thují vedle sebe vzájemně koexistovat? Popravdě... celý příspěvek >
Vrba blízko u domu?, 3.2.2013
Dobrý den, před dvěma lety jsem s velkým nadšením a ještě větší nezkušeností začala osazovat svou zahrádku a zasadila jsem dvě vrby, babylonskou a maličkou kroucenou vrbičku. Za dva roky se nejenom vrby krásně chytily a rozrostly, ale i já jsem něco... celý příspěvek >
Uvadající pnoucí růže, 19.6.2012
Dobrý den, děkuji za odpovědi. Růži jsem sestříhala a musím říct, že když jsem ji uvolnila z podpěry a ta masa se sesunula k zemi, měla jsem pocit, jako když padá strom. Bohužel nemohu najít kartu do foťáku a tak jsem ani nemohla pořídit žádně fotky,... celý příspěvek >
Uvadající pnoucí růže, 17.6.2012
Dobrý den, prosím o radu. Mam letitou vzrostlou pnoucí růži, po zimě byla částěčně omrzlá, ale omrzlé šlahouny jsem odstranila a růže normálně obrazila, také jsem ji přihnojila běžným hnojivem na růže. Poté na ní byla invaze mšic, v Bauhausu mi byl... celý příspěvek >
Pes na zahradě, 13.3.2012
Děkuji, Napadá mě nějaký jehličnan, psa máme poprvé, nevím co sežerou a co ne. Ale je dost možné, že všechno a tak mi možná nezbyde nic jiného než dát do nádob kaktus. 
Pes na zahradě, 13.3.2012
Poraďte mi, prosím, nějakou rostlinu nebo keř do nádoby, na kterou by nešel pes, napadá mě něco ostnatého, ale náš retriever ožral i růži, takže tak jednoduché to nebude, nemá někdo zkušenost? Děkuji za odpověď. 
Zasazení vrby, 4.10.2011
Ještě mě napadá, pokud vrbu píchnu jenom tak do země teď - stihne pustit do země nějaké kořeny do zimy? Jitka H.
Zasazení vrby, 4.10.2011
Dobrý den, prosím o radu. Přinesla jsem si domů několik prutů vrby a ráda bych ji zasadila. Někdo říká nechat je přes zimu zakořenit, někdo radí to dát rovnou do hlíny. Samožřejmě nepředpokládám, že se mi chytnou všechny pruty, nicméně bych je nerada... celý příspěvek >
Holožír, 14.9.2011
Děkuji, zahrádku mám první léto a tak se učím. Vůbec by mě nenapadlo, že to mohou celé sežrat, naivně jsem si myslela, že se nají, zakuklí a odletí.
Holožír, 13.9.2011
Prosím o radu. Housenky mi sežraly celou jívu, na stromku jsou jenom bezlisté větve. Obroste příští rok? Co s tím?
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika