Příspěvky uživatele - 97.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vzdálenost plotu od souseda, 13.12.2009
Mužete mi poradit kde v kterém zákonu je řečeno jak musí být plot živý od sousedova drátěného dělá nám problémy. Děkuji
prosím o radu, 8.1.2009
Myslím, že je to Zamioculcas zamiifolia a ty dva světlé výhony jsou normální listové lodyhy. Jsou v naprosté pohodě, časem ztmavnou, jako ty, co již máte. Pokud to chcete urychjlit, tak trošku přihnojte, ale teď v zimě to nepůjde tak rychle,... celý příspěvek >
zrcátko na brambory, 6.1.2009
Nachystání postřikovače a samotného postřiku a potom i ten samotný postřik zabere víc času, než se jen projít kolem řádků brambor a najít pár vajíček mandelinek. V loňském roce jsem měl řádek asi 80 metrů a stejně jsem nestříkal, ale pěkně obcházel.... celý příspěvek >
Skyrocket, 28.12.2008
Je to úplně stejné, virginiana je jen synonymum. A ještě něco, překloněný vrcholek má jen Chamaecyparis lawsoniana, ostatní je mají vzpřímené. Stanislaw
Prořezávání borovic, 28.12.2008
Nějak nechápu Váš výraz zprznit. Zaštipování borovic je běžný sadovnický zásah,  který se používá. Zahradníci nejsou vedeni lesnickými požadavky, mají je jiné. Borovice se dají bez problémů prořezávat, nedělají žádný problém. Je to také jeden z... celý příspěvek >
Ziziphus, 27.12.2008
Trošku se přidám. Zahradnická fakulta v Lednici ji má vysazenou, a plody běžně dozrávají, sám jsem je několikrát jedl. Jen za sebe napíšu, že to ale žádný zázrak není, ale je to můj názor. Kdo to chce zkusit, tak proč ne. Třeba to bude pro něj... celý příspěvek >
Dakr, Agzat, Vari, 27.12.2008
A pokud je to do kopce, tak ještě změna těžiště.
Zantedeschia Green Goddess, 26.12.2008
Určitě, šup s nima do zeminy a v pohodě dál pěstovat. Přes to léto skutečně nechat totálně zaschnout! A v příštím roce začít zalévat trošku dřív, než v tom letošním:-) Jak píšu výše. Stanislaw
Zantedeschia Green Goddess, 26.12.2008
Dobrý den. Je to klasická Zantedeschia aethiopica, jen kultivar. Pěstuje se stejně jako běžná bílá kala, což znamená, že od května držet v naprostém suchu. Dříve, když se u nás tyto rostliny pěstovaly k řezu, tak zahradníci vždy květináče na... celý příspěvek >
Vypěstování jeřábu, 22.12.2008
Vidím, že se k tomu nikdo nemá, tak to udělám já. Nevím sice, co myslíte tím soliterní, ale postupujte následovně. Nechte vše až do jara, potom ty výhony vyrůstající do boku odstraňte a nechte růst jen terminální pupen. Vyvazujte k vhodné opoře,... celý příspěvek >
Pod rododendrony oblázky nebo kůru, 16.12.2008
Dobrý den paní Bělo. S těmi živinami při rozkladu kůry bych to tak optimisticky neviděl. Právě naopak. Mikroorganismy, které kůru rozkladají, potřebují ke své práci velké množství dusíku. Na 1m3 kůry při kompostování se přidává až 6kg močoviny a... celý příspěvek >
Jabloňové jmelí, 14.12.2008
Jmelí není čistý parazit, ale poloparazit, protože má listovou zeleň, čili chlorofyl, díky kterému si vyrábí asimiláty.
sázení vánočního stromu, 12.12.2008
Způsob, který jsem popsal používají právě profesionálové na plantážích. Byl i s fotografiemi zveřejněn v jednom našem odborném měsíčníku pro zahradníky. Tuším před dvěma roky. Při těžbě vánočních stromků se nechává nejnižší přeslen a poté se z něj... celý příspěvek >
Přesazování tůjí v zimě, 12.12.2008
Dobrý den paní Pavlo. Nikdo Vám nezaručí, že tak velké stromy přesazování přežijí, pokud na to nebyly předem připraveny. Jistá výhoda je to, že Thuje tvoří poměrně malý kořenový systém, takže by se to mohlo podařit. Návod je tento. Rostliny vyrýt s... celý příspěvek >
sázení vánočního stromu, 12.12.2008
To by mohlo být. Myslím, že už v loňském roce se to tady probíralo, ale možná se pletu. Nicméně, pokud byl záměrně pěstován jako vánoční stromek, tak výsledek je skoro stejný, protože i tak by skončil u někoho doma. Rozdíl je pouze v tom, že na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika