Příspěvky uživatele - 136.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 7.8.2009
Nesmysl, sekání trávy nepomůže, jsou to potvůrky, které pěkně potrápí, mám s nima zkušenost již 3 rokem a není mi z nich zrovna nejlíp, jsem pokousaná celá a letos to trápí i našeho pejska.
Klejotok na plodech, 7.7.2009
Tento způsob léta zdá se být poněkud nešťastný-na plodech Red Haven (některých) se mi objevil klejotok, sliz vyvěrá přímo z plodů.Máte podobné zkušenosti?Pepík
Doporučte dobrého architekta, 3.7.2009
Prosím, můžete někdo doporučit (nebo i nedoporučit) odborníka z plzeňského kraje, který tvoří projekty zahrad? Ve vyhledávači jsem jich našla mnoho, těžko však z webových stránek poznat, kdo je kvalitní a kdo ne. Děkuji. Martina
Praskání angreštu při zavařování, 24.6.2009
V kuchařce z 50.let jsem objevil korkový špunt a v něm napíchané špendlíky.Každou bobuli propíchnout.Nikdy jsem to nezkoušel!!!Pepík
Ochrana třešní před ptactvem, 11.6.2009
Pro 76.151:35 let stará třešeň,žebřík 8,5,já 2m, nade mnou další 2m.Raději jsem ji vyhodil, zabrala by půlku zahrady. CDčka mi nepomohly.Uvažuji vystříhat z černého papíru siluety dravců, něco jako měla ODS na plakátech.Přivázat do koruny 2-3 latě,... celý příspěvek >
Jaké tyčky k rajčatům?, 8.6.2009
Naopak, nedostatek železa způsobuje žloutnutí listů.Staří praktici zapravovali do půdy železné piliny.Případně nasypali do kbelíku železné piliny atd.,nechali zrezavět a zalili.Dnes stříkáme listovými hnojivy abychom dodali mimo jiné železo.Pepík
Tak co kadeřavost?, 28.5.2009
Já mám nejvíce kadeřavosti též na listech z koncových pupenů.Přikláním se spíše k tomu, že při postřiku není možné nastavit trysku proti každému koncovému pupenu a důkladně ho propláchnout.Při dlouhém řezu zůstávají ponechané větve celé i s... celý příspěvek >
Tak co kadeřavost?, 24.5.2009
44.188 poslechněte p.Martina.Dva kousky na ochutnání asi neuškodí, zbytek bych raději otrhal.Někde je zde napsáno, že broskev na rozdíl od jádrovin nemá "samoregulaci plodnosti".Plodí naplno a když neprotrháváte, tak o ni za pár let... celý příspěvek >
Největší vžité fámy na zahradě, 21.5.2009
k bodu I-Přírodní hnojení výluhem z kopřiv.Nejsem chemik, abych udělal rozbor výluhu.Kopřivy sekám na mezi u pole.Po pohnojení pole mají barvu téměř do modra a člověk se v nich téměř schová.Tím, že je zkvasím, dostanu hnojivo v menší koncentraci a... celý příspěvek >
Kalifornské žížaly, 30.3.2009
V 90.letech min.století údajně v jedné restauraci (lokalitu raději nebudu uvádět) kalifornské žížaly podávali smažené jako tyčinku, k pivu.Pouze jsem to slyšel, neokusil jsem.Když nebudete spokojeni s jejich prací v kompostu... Dobrou chuť přeje... celý příspěvek >
něco pro fajnšmekry, 2.3.2009
Tento odkaz jsem sem dal bez jakýchkoli postraních úmyslů.Narazil jsem na něj když jsem šmejdil po internetu s heslem švestka.Připadal mi natolik absurdní, že jsem ho sem uvedl pro zasmání.Hezký večer přeje Pepík
Broskvoň v biozahradě, 10.2.2009
Řadím zpátečku:1- broskev kterou nenapadne kadeřavost se mi na netu najít nepodařilo.(Bohužel)2-vlastní zkušenost je, že když neprovedu postřik, nebo provedu špatně, hořce zapláču.Nejen nad úrodou, ale i nad stavem stromu.To, že mu v plné vegetaci... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 9.2.2009
Dneska jsem na zahradě zahlédl lasičku.Nemáte někdo zkušenost, jak ji podstrojovat aby neutekla.Kdybych věděl jak, postavil bych ji i bejvák.Myslím, že by mohla představovat řešení v boji s hraboši i krtky.Pepík
kdoule, 8.2.2009
Tak to jste mně dostal..Teď jsem si vyhledal na netu nějaké fotky, některé šly zvětšit, a pořádně prohlédl.Některé jsou tak, jak jsem je viděl.Jiné jsou zřejmě něčím přeleštěny.Na svoji omluvu bych dodal, že jsem ji loni viděl prvně, a v popisech... celý příspěvek >
kdoule, 8.2.2009
Ano, je to dost podobné.Můžete mi, prosím,objasnit co to je?I když si myslím, že ten povlak byl masivnější.Kdouloň jsem viděl na vlastní oči až loni napodzim.Pepík
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika