Příspěvky uživatele - 192.76

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez jabloně, 30.11.2021
to navrseni hliny kolem zasazeneho stromku mi radil i prodejce... klidne az nad kloubek ve spojeni podnoze a dane odrudy. A na jare odhrnout a nechat hlinu cca 5cm pod kloubkem. Ale s tim strihem to bude pro me teda orisek...
Poraďte prosím laikovi se zanedbanou meruňkou, 17.2.2016
uvedu blíže do situace: stromek je na malé okrasné zahrádce ve městě a tak přesazení jinám nepřichází v úvahu.Někdo pěstuje na balkoně v květináči pro radost rajčata, a přitom v záhonku by jim bylo rozhodně lépe.Ale dělá to spíše pro radost. Přesně... celý příspěvek >
Neznámý plevel rychle vytlačuje trávník, 1.10.2015
no vidite a ja hledam zpusobe kde ho splasit a jak ho vypestovat ze seminek tak, abych na pozemku pokud mozno mel jen uraznik a zadny klasicky travnik. (max na vyplneni hluchych mist)
Alternativa k travniku, 1.10.2015
Zdravim, chtel bych si pokud mozno zalozit "alternativni travnik". Tedy ne klasicky travnik, ale spise neco jako Uraznik Sidlovity (irish moss nebo take Sagina subulata) - nazvu je vice... Kazdopadne jsem se chtel zeptat zdali neznate... celý příspěvek >
Matčino, 21.7.2015
Určitě seženete na M9. Chce to ale více péče a hnojení. Může se stát, že stromek s malým růstem tzv. zakrní - neroste a má nekvalitní plody. Z malého stromku matčina bych moc velkou úrodu nečekal, obyčejně obrůstá špatně plodonoši (to záleží taky na... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 21.7.2015
Pršelo tak, že spadlo pár velkých kapek a foukal při tom vítr. Snad ten postřik nebyl moc brzo. Už toho mám letos s postřiky jabloní dost. Stříkám i vysokokmeny. 4x proti strupovitosti a 2x obaleč. Ale jablka mám výstavní. Na listech asi není ani... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 20.7.2015
Tak včera druhý postřik proti obaleči. Calypso a zbytek Reldan. Když jsou ty horka, tak jsem to vzal radši dřív. Jenže asi 2h po postřiku trošku zapršelo, asi to nebude mít na to vliv? Postřik v tom horku na listech zaschnul do 10 minut. Jan... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 16.7.2015
Pomalu se připravuji na postřik proti 2.generaci obaleče. Integro jsem nesehnal, mám tedy zase Calypso a Reldan. Stanice Svobodné dvory má počátek letu motýlů 84% a Jičín 83%. Je možné to postříkat už nyní?
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 19.6.2015
To nelze jednoduše říct, záleží velmi na řezu a hnojení dusíkem. I z M26 může být velká koruna. pěstování zákrsků na M9 má taky dost nevýhod. Podnož špatně kotví v půdě - vyžaduje oporu, kořeny jsou často vyhledávány hryzci, stromek je daleko... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 11.6.2015
Taky jsem dnes stříknul. Calypsem 1.genereci obaleče. AMS bylo celkem k ničemu. Prostě byla letová vlna kdy byly 4 dny po sobě bylo okolo 21°C ve 21h a 7 dní po tom, což je dnes, tak jsem to postříkal. Strupovitost zatím nemám, spíše dost padlí na... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 8.6.2015
Takže po vedrech se ochladí. Vrchol letové vlny tedy už byl. Takže bych to tím calypsem klidně mohl postříkat už teď? Nevím jak se poznají stádia vajíčka. Lze do calypsa přimíchat zelenou skalici pro doplnění železa?
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 4.6.2015
Moc díky za rady. Včera stříkáno 0,1% Mythos + 0,045% Talent. Celkem 40l kapaliny. Teď už zbývá jen obaleč. Nevím, zda se dá tomu SET věřit. navíc to je nějaké zpožděné. Jsou teď tepla. Šlo by to už postříkat Calypsem?
Název této pálené tašky?, 4.6.2015 Obsahuje fotku
Zdravím, potřebuji určit, o jakou tašku se jedná, jelikož bych jich potřeboval několik na opravu stodoly. Rozměry viz foto. Moc díky
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 3.6.2015
Já sice lapač nemám, bylo ale 2 dny 21°C ve 21hodin. Žádné vajíčko jsem na listech ještě nenašel.Zato pilatky řádí. Proti té strupovitosti to postříkám Mythos + Talent. Dá se ten Talent míchat, když to je olej ve vodě? Dá se to míchat tak, že se... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 2.6.2015
Včera jsem měl ve 21h 21°C. Koupil jsem Calypso a Reldan a fungicidy Zato, Mythos, Talent, Syllit. S čím by bylo nejvýhodnější smíchat to Calypso když budu stříkat proti obalečovi? Volil bych Zato, ale byla by to už jeho třetí aplikace za sebou. Dají... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika