Příspěvky uživatele - 192.76

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je tento materiál dobrý k mulčování, 24.11.2014
Zdravím, Po posekání trávy s listím mám dost tohoto posekaného materiálu, je vhodné ho třeba po nějaké dezinfekci od chorob ještě na podzim použít jako mulč pod jabloně? Nebo do kompostu?
Nedostatek polokmenů v nabídce ovocných stromů, 23.10.2014
Letos na podzim jsem nakupoval ve školce v Jaroměři a neprostá spokojenost. Mají široké sortiment na A2 i na jaderničce. Výpěstky velmi kvalitní, mají to uskladněné ve stodole a kořeny kropí vodou. Díky této zkušenosti už asi nikdy Eshop a... celý příspěvek >
Nabella - kombinace skvělých rodičů, 17.10.2014
Zdravím, letos jsem chtěl vysadit, bohužel jsem nesehnal na A2. Matčina si cením, jak zde již bylo řečeno, jako celkem odolnou odrůdu vůči strupovitosti i padlí. Nevýhodou je špatné rozvětvování a nižší plodnost. Musí se umět řezat, protože... celý příspěvek >
Velikost stromů na kdouloni?, 17.10.2014
Vlastnosti půdy na mé zahradě mě docela zajímají, o jaký typ půdy se tedy jedná? Včera jsem kopal jámu 100cm průměr a 60cm hloubka. Té vrchní ornice je méně - asi 25cm jak kde. Nevím zda je to optimální, když mám pevné podloží. Existují přece daleko... celý příspěvek >
Velikost stromů na kdouloni?, 16.10.2014
Půda na mé zahradě je asi následovná : 300m.n.m, Ph neutrální až slabě zásadité, tmavě šedá strukturní ornice asi do 35cm, potom již zemina okrové barvy s opuk. kameny a po 80 cm je rostlá opuka, někde více nekde méně zvětralá. Neřekl bych, že půda... celý příspěvek >
Velikost stromů na kdouloni?, 16.10.2014
Zdravím, jaká bude přibližně velikost korun hrušní Konference a Dicolor na kdouloni? Jde mi o to, jestli je mohu vysadit u sebe nebo by si moc konkurovaly- mám omezený prostor. Bohužel nevím o jaký typ kdouloně se jedná, ale předpokládám MA.... celý příspěvek >
Vyber stromkov, 3.10.2014
No záleží také jestli máte kde uskladnit a konzumní zralost, Nějaké odrůdy např. Rubín hodně dlouhou konzumní zralost. V dobrém sklepě vydrží až do dubna. Ale cenejší je to, že už se dá jíst nyní přímo ze stromu. To je jeho lemi dobrá vlastnost.... celý příspěvek >
Fany, 3.10.2014
Fany mám též asi 300 mnm na M26 a letos má dvouletý strom první 2 jablka. Barva taková růžovočervená, hluboký kalich. Ještě jsem ale nechutnal, takže nemůžu hodnotit. Uvádí se, že docela dost trpí strupovitostí. J.Kratochvíl
Vyber stromkov, 1.10.2014
Ve vaší nadmořské výšce předpokládám docela úrodnou půdu, ale pokud chcete sázet více stromků, je vhodné znát vlastnosti vaší půdy (pH, spodní voda, struktura atd.). M26 je taková zlatá střední cesta. Výsledný růst stromku udává vzrůstnost podnože +... celý příspěvek >
Jaké podnože do těžkých půd?, 23.9.2014 Obsahuje fotku
No já mám pozemek 300 mnm. reltivně na kopci takže spodní voda snad nehrozí. Půda je rendzina (cca 0,5m černošedé půdy s relativně dobrou strukturou - hrudkovitou a je relativně suchá. Od 0,5m hlouběji jsou menší kameny opuky spojené takovou tou... celý příspěvek >
Jabloň Rubín, 2.6.2014
Taky hodně záleží na počasí při době kvetení - za deště včely nelétají. Naštěstí mám na zahradě 12 včelstev, takže opylení mám dokonalé - i cizosprašných ov. druhů. Opadávání plůdků způsobuje i nedostatek vody po odkvětu. Stromky při tvorbě... celý příspěvek >
Postřik Calypsem 480 SC, 2.6.2014
Díky za info. Ten AMS -SET je opravdu nějaký zpožděný. V jakém stádiu jsou tak přibližně ty obaleči u mne? 300m.nm, Pardubický kraj. Jde mi o to, že ještě nemám posekanou zahradu, takže to stříkat zatím nemohu. V návodu na Calypso 480SC je že se to... celý příspěvek >
Postřik Calypsem 480 SC, 13.5.2014
Díky za vysvětlení. Zahrada je v Chrasti u Chrudimi 300mnm a nejbližší met. stanice na webu AMS jsou: Svratouch 655mnm od Chrasti 21km a Seč 532mnm je od Chrasti taky 21km. Mám z těch dvou údajů udělat nějaký průměr nebo jakou u nich se... celý příspěvek >
Postřik Calypsem 480 SC, 13.5.2014
Zdravím, zajímalo by mne, kdy přesně postříkat jabloně tímto přípravkem - proti 1. generaci obaleče jablečného. Zahrada je kolem 300m.n.m a nejbližší met. stanice ukazují SET : Seč : 84%, Svratouch 36%. Zavěšení lapačů má být při 83°C a počátek letu... celý příspěvek >
Archontophoenix alexandrae, 23.11.2010
ja jsem prozmenu z vychodnich cech..takze s nakupy to mam podobne... nebojim se tak poskozeni pri proprani hliny ale spis pri tom "rozpletani" korenu tech tri palmicek... ale zkusim... na jare muzu dat vedet jak to dopadlo... jestli... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika