Příspěvky uživatele - 192.76

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Archontophoenix alexandrae, 22.11.2010
mam to doma, v zimovisti mam ty ostatni co potrebuji chlad... tahle zvlada pokojovou teplotu s vlhkym vzduchem v poho...  Mam strach ze ikdyz properu vsechnu hlinu ze budou ty koreny stejne hrozne zapletene... v obchode mi tvrdili ze vydrzi ta... celý příspěvek >
Archontophoenix alexandrae, 22.11.2010
zdravim, kdyz rikate rozsadit tak predpokladam ze to nechat na jaro - nebo myslite ze muzu klidne ted? Koreny se docela hodne derou tim puvodnim plastovym kvetinacem-v nem jsou tri. Dve mensi a jedna silnejsi..
Odnoze palmy, 18.10.2010
Dobry den, dekuji za odpoved. Jeste mam jeden dotaz. Tech odnozi tam je nekolik - nevysiluji prilis rostlinu? nebylo by lepsi je odstranit..pripadne nechat jen jednu odnoz?
Odnoze palmy, 12.10.2010 Obsahuje fotku
 Dobry den, dostal jsem palmicku (nevim zda to je cykas) a ma po obvodu nekolik mensich listku - da se tak rozmnozit? Mužete mi doporucit postup? dekuji
Jak zapínat a vypínat zahradní osvětlení, 6.10.2010
jeste k tomu co jsem psal - pokud bude na jedne strane zahrady cidlo - uprostred svetlo a na druhe vypinac... tak pokud zapnu vypinac tak se svetlo rozsviti na dobu nastavenou u cidla?
Jak zapínat a vypínat zahradní osvětlení, 6.10.2010
Dobry den, rad bych se zeptal jak byste rešili zapínání-vypínání zahradního osvětlení. Mám vypínač na domě, světlo uprostřed cesty a na bráně vývod na další vypínač nebo senzor. Nejlépe by mi vyhovovalo když bych mohl na sloupek brány (vzdalen 25m... celý příspěvek >
Jaký traktor, 23.9.2010
Zminoval jste zde, ze na zimu davate plnou syntetiku- jakou.. Ags dava jaky olej?
Intek nebo Vanguard, 17.9.2010
když u se tu bavime o životnosti motorů - jaký používáte motor při celoročním využití traktůrků? tak aby v pohodě jezdil i v zimě při shrnovaní sněhu atd...
Intek nebo Vanguard, 16.9.2010
no uzávěrku diferenciálu si myslím, že bych nevyužil, sice možná časem dokoupim radličku na snih ale primárně chci mit na sekání a zas takový kopec na zahradě nemám.  Jak jsem psal - řesím spis ten motor co se spolehlivosti-vykonu-zivotnosti a... celý příspěvek >
Intek nebo Vanguard, 16.9.2010
dekuji za poznamku... co se trakturky tyce - tak se mi nejvic libi od AGS Jicin (poredevsim kvuli dostupnosti servisu, dilum)...a tam prave pouzivaji pro stejne chassi tyto dva motory. mam mirne svazity pozemek ne zadne hriste... cili zadna golfova... celý příspěvek >
Intek nebo Vanguard, 16.9.2010
Dobrý den, chtěl bych si pořídit zahradní trakturek o výkonu cca 18-23HP ty co se mi libí mají většinou motor Briggs & Stratton Intec nebo VANGUARD. Rad bych se zeptal jaky je mezi nima rozdil - kvalita, životnost... a připadně vaše zkušenosti,... celý příspěvek >
Jezirko - vhodna filtrace atd, 8.6.2009
dobry den, chci si postavit foliove zahradni jezirko a potreboval bych poradit ohledne filtrace atd... jezirko bude mit cca 3x4m coz odpovida zhruba 6000l vody v nejhlubsim miste bude cca 1,2m chovat ryby ve velkem nehodlam, mozna do budoucna... celý příspěvek >
olověnec - jak pěstovat, 22.9.2008
letos jsem zasadila olověnec a nevím, jak ho přezimovat, kdy a jak zastřihnout. Děkuji za radu.
Výběr mot. sekačky s pojezdem, 14.7.2008
Plně souhlasím. Já mám sekačku GT53 SB XTS 60HW motor šlape jako hodinky. Sekám zhruba 2000 m plus mínus polovinu do koše zbytek mulčuji (užitková část se stromy) spokojenost nad spokojenost. Dodržel jsem hlavně první výměnu oleje a musím... celý příspěvek >
Výběr sekačky - Honda nebo Hecht?, 14.7.2008
No ta tráva nebyla mokrá ale opravdu jen vlhká a vyhazovací otvor se mi zanesl jen jednou. Od té doby sekám zahradu radši každý týden a je to o poznání jednodušší.  Co ale můžu potvrdit tak motor běhá jako hodinky. Naskočí na první trhnutí... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika