Příspěvky uživatele - 192.76

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Magnolie - problém s růstem, 11.6.2008
Dobrý den, rád bych požádal nějakého odborníka o radu. Před 7 lety jsem zakoupil malou Magnolia soulangeana. prvních cca 5 let rostla jako z vodfy a během těchto let pravidelně nakvítala každé jaro (kolem 100květů). Dosáhla asi 3m. Předminulý rok... celý příspěvek >
Pomůže někdo z výběrem motoru, 13.5.2008
Plně souhlasím s kolegy, sekačka Honda je opravdu precizně zpracovaná ale pořádně si za to připlatíte a pokud nehodláte sekat obrovské lány což s touhle sekačkou ani nejde tak se klidně rozlédněte i po méně značkových sekačkách s motory Honda nebo... celý příspěvek >
Výběr sekačky - Honda nebo Hecht?, 12.5.2008
Dobrý den, ještě před pár dny jsem byl ve stejném rozhodování a nakonec to rozhodla náhoda. Chtěl jsem Hecht s motorem Honda ale skladem bohužel neměli tak jsem vzal B&S a musím uznat že to nebyla špatná volba. Sekal jsem 6 hodin v kuse zahradu... celý příspěvek >
Sekačka Hecht GT53SHGCV190HW, 28.4.2008
Dobrý den, rád bych si koupil výše uvedenou sekačku a chtěl bych se zeptat uživatelů na doporučení a hlavně zkušenosti. Předem díky za odpověď.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika