Příspěvky uživatele - 192.76

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdo mi úplně ožral listy?, 1.6.2015
Koza by byla reálná, ale po problémech s ožíráním stromků a révy je soused dal pryč a ptal jsem se ho, nebyly tam. Teď je tam 1m vysoká tráva. Zahrada je normálně oplocená a stromky 4m od plotu. Včera byl zase jeden letorost v půli... celý příspěvek >
Kdo mi úplně ožral listy?, 1.6.2015
To mě taky napadlo, ty letorosty byly jakoby uštípnuté a někdy ve větevním kroužku prostě vylomené. Není na chrousty ještě brzo? Spíš si myslím, že to ulámali nějací větší ptáci, protože matčino má větve nasazené více nahoru a to nebylo poškozeno... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 26.5.2015
Fungujou stránky AMS-SET? Chtěl jsem sledovat optimální čas pro postřik proti obalečovi. Kde se dá koupit feromonový lapač? Loni jsem stříkal Calypsem 480SC (30l). Je možné to Calypso smíchat se Syllitem nebo Zatem, což by byl poslední - čtvrtý... celý příspěvek >
Nove podpniky, 14.4.2015
Máte někdo zkušenosti se semenáči BSB? Je to už docela častá podnož. Jak rostou v porovnání s B-VA-x? Mám Cresthaven na BSB-2 a Fairhaven, Modřinku na BSB-1. Prý snesou více zásaditou půdu, ůdaje o růstu se ale rozcházejí. Všechny broskvoně na BSB mi... celý příspěvek >
Rozkvétání broskvoní, 14.4.2015
Tak jak se zdá, G.Čejka měl pravdu, že Suncrest má miskovitý typ květů. Všude po netu je, že má zvonkovitý květ - je to logické protože ani jeden z rodičů není ze skupiny Haven. U mne zatím vše před květem, kromě nektarinky a Favority moretinni,... celý příspěvek >
Kdy mají jabloně mízu?, 1.4.2015
Díky všem za pomoc. Kdy je nejlepší stříkat náchylné jabloně proti strupovitosti a padlí? Dá se Sulka a kuprikol a bordeauxská směs použít i po vyrašení nebo nyní už musím použít organické fungicidy - Dithane, Discus atd..?
Kdy mají jabloně mízu?, 1.4.2015
Zdravím, chci udělat svoje první přeroubování několika jabloní tittelovým způsobem (za kůru), které se dělá až při proudění mízy. Kdy ale začíná míza proudit? Jabloně mám narašené tak, že pupen prasknuly a jsou vidět zelené špičky mladých listů -... celý příspěvek >
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 5.3.2015
Díky, tak jsem to postříkal kuprikolem 50. Sice trochu foukalo, ale nepřišlo mi to jako nevýhoda, alespoň ten postřik zasáhl i sousední větvičky ve směru větru. Radši jsem využil slunečného a jasného počasí. bylo +5°C, než to propásnout.Lísky u mne... celý příspěvek >
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 4.3.2015
Dobrý den, Jsem 300m m.n.m. Pardubický kraj, okres Chrudim a zatím jsem broskve nestříkal. Při pohledu na pupeny ještě podle mě nejsou narašené. Radši bych to už postříkal, nemáte někdo fotku, jak mají vypadat pupeny, když už je čas stříkat? Až... celý příspěvek >
Melrose, 2.3.2015
Moje letošní hodnocení odrůdy Melrose: U mne se této odrůdě daří. Plodnost sice průměrná, ale z vysokokmenu 4 bedny jablek. Nejvíc si cením výtečné chuti, troško připomínající matčino a výborné skladovatelnosti i ve sklepě bez polévání podlahy... celý příspěvek >
Kde kupujete sazenice?, 13.2.2015
Díky za tip!! Opravdu je révokaz záležitostí vinic a na na zahradě s 20 hlavami se ho nemusím obávat? Jde i o to, že ty podnože ovlivňují dobu dozrávání a odolnost sazenice vůči vápníku v půdě atd. Asi bych mohl mít i pozdější odrůdu než... celý příspěvek >
Kde kupujete sazenice?, 10.2.2015
Takže Cabernet Cortis je vyprodaný a nebude.. NUTNĚ tedy scháním tip, kde by se dalo 20 sazenic sehnat. Snad ještě není tolik pozdě. Jde mi o to, že mám již udělanou konstrukci i přípravu a vyhnojení půdy, takže se mi nechce čekat další rok.... celý příspěvek >
Síření ve skleníku a vinná réva, 22.1.2015
Řeším stejný problém. Salátové okurky mají hned po výsadbě padlí a papriky svilušky. Zeminu jsem měnil. Čím to tedy vydezinfikovat a zbavit těch potvor? Ve skleníku mám jednu révu - Panonii.
Kde kupujete sazenice?, 21.1.2015
Zdravím, s révou teprve začínám. Potřebuji poradit, kde sehnat pro jaro 2015 sazenice CABERNET CORTIS a SOLARIS? Potřebuji právě tyto, protože brzo dozrávají a jsem v okrajové oblasti - 290mnm. Potřeboval bych kolem 20ks od každé a kvůli... celý příspěvek >
Je tento materiál dobrý k mulčování, 25.11.2014
Díky za rady.Soused má docela neudržovaný sad, takže to pak má vliv i na mé stromy. S hrabáním se dávno neobtěžuji. Pokud to jde alespoň trochu suché, vše posekám sekačkou. 2 mouchy jednou ranou. Udělám tedy to mělké obrytí kolem stromů. Je možné to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika