Příspěvky uživatele - 92.152

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak uchovat co nejdéle česnek, 1.5.2015
Po vytažení z mrazáku má stejnou konzistenci, jak čerstvý, nebo je rozmoklý? A co chuť?
Ranní mrazíky kolem 20.4.2015, 19.4.2015
Ostravsko +2°C v 5 ráno. Meruňky již odkvetly a vypadá to, že sever moravy bude meruňkami a broskvemi do pár let zásobovat jižní moravu...
Nakládání a vakuování masa na uzení, 4.4.2015
Vakuovačka je dobrý nápad, určitě to vyzkouším. Maso mívám normálně volně ložené v ledničce dole v dózách, smrdí vše a už po dvou týdnech mě s tím chce manželka vyhnat...
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 2.4.2015
U nás na ostravsku jsou všechny meruňky bílé - od sněhu. Nakvetlá je pouze z 50% Kioto, ostatní to zatím udržely zavřené (Pincot, VP, Kompakta)
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 31.3.2015
Dnešní stav: Kiotu se otevřelo prvních pár květů - do dvou dnů kvete celá, Pincot je lehce pozadu, Kompakta vypadá nejlépe, nejsou vidět ani bílé okvětní listky. Velkopavlo je na tom podobně, jako Kompakta. Vloni mi kvetly všechny meruňky 24.3.,... celý příspěvek >
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 22.2.2015
Meruňky mají ještě měsíc čas, gór na valašsku.
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 21.2.2015
Já taky, pokropil jsem broskvoně a révu Sulkou, pak jsem ji ještě naředil a postříkal jsem zbytek sadu.
Rajčata pro sezónu 2015, 24.1.2015
Však v poho, nic se neděje. Rajčata snad ještě nikdo (krom nadšenců s vytápěným skleníkem) nevysel, na to je ještě času dost. Já budu zítra vysévat papriky a tak za 7 týdnů rajčata. m.
Uzení klobás studeným kouřem, 24.1.2015
Bylo by smělé chtít po Vás zveřejnění receptu a celého postupu výroby klobás?
Zivy plot u lesa, 18.1.2015
Já jednoznačně doporučuji habr. Je hustý, krásný, patří k lesu...
Prilis suche klobasy, 18.1.2015
...ale masa se musí míchat silně podchlazená, jinač se začne oddělovat tuk... Já míchám za mrazu venku (tedy když je) a přidávám ledovou tříšť.
Tmavý střed u uzeného masa, 15.1.2015
To je strašně moooc soli, maso musí být přesolené...
Fuet, 8.1.2015
Děkuji, taky vyzkouším. Martin
Fuet, 2.1.2015
Tak to by mě taky zajímalo. M.
Kde sehnat pěkný dřevěný kompostér?, 15.12.2014
Hmm, tak to je nápad. Po obvodu kompostéru slámu, do pravého rohu rajčata, vlevo zase jablka a trošku trávy... Stando, Vás bych chtěl mít doma...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika