Příspěvky uživatele - 128.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejchutnější rajčata, 26.8.2014
Vyzkoušela jsem různé druhy, ale stále se vracím z 80% k Bejbinu, na zahradě mám vždy první ze sousedů zralé, nepraskají ani v deštích, jsou dle podmínek na prvních vijanech velikostí spíše střední, ani malé ani velké, výborná chuť a letos překvapilo... celý příspěvek >
Jak ošetřit jahodník v srpnu, 8.7.2014
Dobrý den, při ošetření jahodníku po sklizni (osekání listů po srdíčko atd.) zjišťuji již druhým rokem, že se v rostlině hemží jasně červení drobní broučci (cca 2-3 mm). Protože se mi nepodařilo najít něco takového mezi škůdci jahodníku,... celý příspěvek >
Prosím poradíte dlouhokvetoucí trvalku s červenými květy 30-50 cm vysokou?, 4.7.2014
Myslím, že lze doporučit některou odrůdu jiřinek, krásné jsou červené tvaru pomponek a kvetou opravdu celé léto. Mám i kopretinu šarlatovou, je ale vyšší - cca 0,75 m a kvete asi do června.
Plánování postřiků rajčat, 9.6.2014
Dobrý den, současné suché a horké počasí má ve středu skončit bouřkami, zatím jsem letos rajčata neošetřila. Obvykle používám postupně během sezony Acrobat, Ridomil a Ortivu v nejnutnějším počtu postřiků. Může někdo poradit, jak se zachovat,... celý příspěvek >
Sazenice jahodníku v sadbovačích, 9.6.2014
Děkuji za info, přes eshop se bohužel většinou objednávají sazenice dané odrůdy ve větším počtu, když chci jen po 10 kusech od jedné, neposílají. Také jsem se už jednou napálila nákupem přes eshop, chtěla jsem zkusit novou odrůdu, která byla... celý příspěvek >
Sazenice jahodníku v sadbovačích, 2.6.2014
Dobrý den, uvítala bych zkušenosti zahrádkářů se sazenicemi jahodníku prodávanými v sadbovačích po 10 kusech, které jsou běžně v prodeji u zahradníků a jsou vyprodukované jahodářskou firmou. V loňském podzimním termínu  (srpen-září) jsem... celý příspěvek >
Kosatce, 29.5.2013
Škůdce v květech kosatců. Dobrý den, letos máme já i většina okolních zahrádkářů vesměs zničené květy kosatců, případně ani nevyrostly květové stvoly. V poupatech je obvykle klubko bílých červů. Jde patrně o larvy květilky, v jakém ročním... celý příspěvek >
Borovice, 28.5.2013
Dobrý den, může mi někdo přesně poradit, jak zaštipovat nové výhonky kompaktních borovic k podpoře větvení tj. uštípnout celý nový výhonek nebo jen část? Děkuji.
Balkonové květiny ve větrné lokalitě, 11.3.2013
Dobrý den, prosím o radu jaké květiny do truhlíku na balkoně paneláku, na západní straně a ve velice větrné lokalitě Dosud se celkem dařilo pelargoniím, i když netvořily moc bohaté šlahouny, ale chtěla bych letos změnu. Děkuji.
Keříčková rajčata - pokus, 24.2.2013
Dobrý den, dosud jsem pěstovala pouze rajčata tyčková F1 a hodlám v tom i pokračovat. Ale dostala jsem z Anglie několik spíše kuriozních druhů semen zeleniny a mezi nimi i rajčata keříčková nehybridní (Tomato Red Alert, Tomato Plum Roma). Může mi... celý příspěvek >
Zkušenosti s lignohumátem, 25.4.2012
Dobrý den, rozporuplné příspěvky ohledně lignohumátu mne vedou k tomu, že se též ozývám. Podlehla jsem již vloni reklamě a použila Lignohumát (fy Hortis), a to nejen u sazenic plodové zeleniny, ale i u cibulnatých a hlíznatých květin. Nevím,... celý příspěvek >
Ostružiny - choroba?, 12.4.2012
Dobrý den, mám dotaz ohledně poruch na ostružinách. Vloni mi celé dva velké výhony s kvetoucími již květenstvími bez zjevné příčiny zavadly a uschly. Co je příčinou?
Čím podkládat jahody?, 8.6.2011
Pěstuji několik druhů jahod, nyní je sklizeň v proudu, trhám jen opravdu zralé a zdá se mi letos, že jsou stále hodně kyselé. Poradí mi někdo, čím to je, pohnojila jsem speciálním hnojivem na jahody.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika