Příspěvky uživatele - 0.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fotogalerie zahradních jezírek, 21.8.2010 Obsahuje fotku
vlaštovky
Křovinořez Partner B 310, 20.8.2010
To vypadá že bude svíčka v háji, dejte novou.
Krovinorez Dolmar MS-20 U, 8.8.2010
Jde hlavně o to jakou plochu chcete sekat a jak vysokou trávu, pokud budete vyžínat kolem domu trávu vysokou do 2Ocm tak vám to stačí ale pokud máte kolem 2OOm2 tak vám doporučuji silnější typ 1,4 výkon.
Výběr křovinořezu, 6.8.2010
Já ho taky neskladuji tak jak to má být ale pokládám ho nebo ho opřu motorem dolů a taky žádný problémy nemám tak když se k tomu chováte rozumě tak se vám tomu nic nestane a máte s tím zkušenosti.Já bych ale měl strach opírat ho hlavou dolů.
Výběr křovinořezu, 6.8.2010
Může se zřejmě poškodit hřídel ale jinak nevím co jinak, to pověšení za řidítka doporučuje výrobce.
Výběr křovinořezu, 6.8.2010
Správně by se měl pověsit za řidítka, když to nejde tak je dobrý ho položit nádržkou dolů ale rozhodně bych ho neskladoval hlavou dolů není tak zaručeno že se mu nic nestane maximálně ho postavit motorem dolů.
Hecht 143, 4.8.2010
To si nemyslím že by byl špatný, každý olej má jiné vlastnosti a přednosti takže jak píšete že hodně motor řval a co používáte STIHL tak ne, je určitě dobrý já používám HQ na doporučení známých jsou sním taky velice spokojeni a to jak u křovinořezu... celý příspěvek >
Hecht 143, 4.8.2010
Já bych vám doporučil aby jste používal pouze HQ ale když ještě máte od STIHLU tak je škoda ho nespotřebovat.Takže měl by jste ho zajet na HQ a pak spotřebovat STIHL a poté už jen HQ.
Hecht 143, 4.8.2010
Mě sice ten starý stroj funguje ale je stím strašná práce, používat ho budu pouze s trojzubcem na starý tvrdý stonky, opravdu to žere nehorázně.Používal jsem olej Husqvarna Low Smoke 2-takt a motor stále jede na tom starým už třetím rokem bez oprav... celý příspěvek >
Hecht 143, 4.8.2010
A ještě jsem vám zapoměl napsat že tráva byla vysoká většinou 20Ccm a byli i místa s 30cm tvrdých stonků a posekalo to na maděru hravě ani jsem nemusel jet na plný výkon.
Hecht 143, 4.8.2010
Už mám posečeno a musím vám říct že je to skvělý stroj! Sice po posečení necelých 200M2 trochu brní ruce ale to se zalepí hravě výkonem, velmi malou spotřebou benzínu a rychlím sečením! Tu jsem posekl za 1,5hodiny! Doted jsem měl Garden King ten... celý příspěvek >
Křovinořez Garden King - Tv products, 3.8.2010
To ano ovšem mezi Mercedesem a Trabantem je ještě jedna třída, pokud si ho chcete koupit tak prosim ale já vám ho nedoporučuji, vlastním ho sice pár let ovšem je to takový odfláknutý produkt od TV PRODUKT.Pořídil jsem si před několika dny HECHT 143 a... celý příspěvek >
Hecht 143, 3.8.2010
Já jsem si ho na základě ohlasů před pár dny koupil, zítra sním budu kosit tak jsem zvědav, jeví se mi taky solidně, používat budu olej od HQ a co jsem ho zatím protočil naprázdno tak se musí vytáčet do vyšších obrátek, při nižších celkem vibruje,... celý příspěvek >
Křovinořez Oleo-Mac 726 T - nejde nastartovat, 28.7.2010
Nojo ale ikdyž svíčka jiskří venku tak nemusí jiskřit i v přetlaku, mě taky jiskřila ale po zašroubování ne, očistil jsem ji od sazí a bylo po problému, okamžitě nastartovala, zkuste vyčistit kartáčem.
Křovinořez Oleo-Mac 726 T - nejde nastartovat, 27.7.2010
A jak vypadá svíčka?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika