Hecht 143



host - 0.50 (?)
4.8.2010 18:51

To si nemyslím že by byl špatný, každý olej má jiné vlastnosti a přednosti takže jak píšete že hodně motor řval a co používáte STIHL tak ne, je určitě dobrý já používám HQ na doporučení známých jsou sním taky velice spokojeni a to jak u křovinořezu tak i v motorové pile aj.Tak podle mě by bylo dobrý zajet ho na HQ protože dobře maže, ten STIHL neznám tak nemohu posoudit, jen vám píši moji zkušenost s tímto olejem.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 0.50 (?), 4.8.2010 18:51

To si nemyslím že by byl špatný, každý olej má jiné vlastnosti a přednosti takže jak píšete že hodně motor řval a co používáte STIHL tak ne, je určitě dobrý já používám HQ na doporučení známých jsou sním taky velice spokojeni a to jak u křovinořezu tak i v motorové pile aj.Tak podle mě by bylo dobrý zajet ho na HQ protože dobře maže, ten STIHL neznám tak nemohu posoudit, jen vám píši moji zkušenost s tímto olejem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 233.171 (?), 12.8.2010 13:50

zdravím vás chcem sa spýtať že ked mam v dvojlitrovej flaši benzín tak oleja dať 40ml? lebo v tabulke k navodu je

3litre benzínu   60ml oleja

4litre benzínu   80ml oleja

5litrov benzínu 100ml oleja

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika