Příspěvky uživatele - 0.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podivné stromy..tak pánové je to tak, 8.3.2008
V pohodě mě to tak prostě přišlo tak někdy nashle v další diskuzi.
Podivné stromy..tak pánové je to tak, 8.3.2008
Pardon bezinky
Podivné stromy..tak pánové je to tak, 8.3.2008
Pane Douša já to vím o těch brusinkách ale já přeci napsala jen příspěvek do diskuze tak snad to chápete.S těmi švestkami to tak může být nebo nemusí je to jen názor Nic víc.Mě jen přišlo že to co jsem popsala vám přišlo tak nějak neskutečné no... celý příspěvek >
Podivné stromy..tak pánové je to tak, 8.3.2008
To otom duchovy. Ale jestli to nebylo myšleno na můj první příspěvek tak pardon.
Podivné stromy..tak pánové je to tak, 8.3.2008
Tak že pánové je to tak jak jsem to popsala Jen s tím rozdílem,že ty kůly jsou tři, do koruny nebo těsně pod ní se upevní tyč a tou se po půl roce o třetinu pootočí.Dělalo se to u mladých a slabých stromků o 1 až 3 otočky.Strom rostl sice pomaleji... celý příspěvek >
Podivné stromy..., 8.3.2008
Dobrý den, nejsem sadař, ale občas něco zaslechnu od starousedlíků v naší vesničce. Kdysi se tímto způsobem stromy zapěstovávaly. Ke stromku se prý zarazily kůly stom se ovázal lanem a to ke kůlům a pak se každým rokem kůly posouvaly a pomalu kmen... celý příspěvek >
Uložení destilátu do země, 8.3.2008
Moudrá to žena!!!
Uložení destilátu do země, 7.3.2008
Tak já něco takového viděla poprvé slivovice byla čirá chuť vynikající myslíte že ta zlatá jak to popisuji je nějaká závada? Byla ve skle.
Uložení destilátu do země, 7.3.2008
Dobrý den, před třemi roky jsme si koupili starší domek a v loni na podzim jsme ve stodole našli poklad, slivivici byla v bedně s pilinami ležela pod spoustou harampádí,tři láhve uzavřené korkem a äsi parafínem. kolik let tam byla to nevíme ale... celý příspěvek >
Begonie - co ted?, 6.3.2008
Ještě mě napadlo zkuste www.begonia.cz je tam popsáno jak begonky ořivit a jak a kdy zazimovat.
Nejzdařilejší pokojové rostliny, 6.3.2008
ještě maličkost na www.celysvet.cz je dobře popsáno pěstování ajak se o kytku starat pokud přesně nevíte, ale to asi ano tak ať vám krásně kvete
trvalky ze semen, 6.3.2008
Také pěstuji trvalky ze semínek a vcelku se daří to že je jich víc než potřebuji nevadí prostě je rozdám a někdy na oplátku dostanu rostlinky které nemám. Loni my nevzešly jen krásnoočka a letos trochu stávkují vysoké kopretiny.Je pravdou že většina... celý příspěvek >
semena rajčat, 6.3.2008
Máte pravdu chuťově nic moc, ale na kečupy, rajskou  a protlak zase teda vynikajicí. na jídlo jsou lepší odrůdy.
Kde koupit pamp. trávu na JM?, 6.3.2008
Nyní je zrovna prodává Baumax asi za 65 kč, a ten určitě v Jihlavě je.
Begonie - co ted?, 6.3.2008
Letos pěstuji hlíznaté begonie poprvé,tak jsem studovala.a pokaždé je to jinak.Někdo píše, před nakličováním namočit do vlažné vody jinde nechat naklíčit ve tmě ve výsevním substrátu  až se objeví klíčky tak do zeminy a na světlo a po zmrzlých... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika