Hecht 143



host - 0.50 (?)
4.8.2010 17:17

Mě sice ten starý stroj funguje ale je stím strašná práce, používat ho budu pouze s trojzubcem na starý tvrdý stonky, opravdu to žere nehorázně.Používal jsem olej Husqvarna Low Smoke 2-takt a motor stále jede na tom starým už třetím rokem bez oprav pouze těsnění u karburátoru ale to je tím že to mají odfláknutý.Míchám to 1:50 a jsem sním velmi spokojen a tomuto novýmu to vypadá že tomu taky svědčí.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
host - 233.171 (?), 3.8.2010 17:17, zobrazeno: 11615x

čo poviete na tento krovinorez? cenu ma výbornu dodava sa aj so strunou aj so štvrzubom a popruhom a stoji 179 eur teda cenu výbornu aj ohlasy som počul dobre na nu

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 0.50 (?), 3.8.2010 18:07

Já jsem si ho na základě ohlasů před pár dny koupil, zítra sním budu kosit tak jsem zvědav, jeví se mi taky solidně, používat budu olej od HQ a co jsem ho zatím protočil naprázdno tak se musí vytáčet do vyšších obrátek, při nižších celkem vibruje, nastartoval na první pokus po nacepování benzínu tak si myslím že za ty peníze nebudete ani vy litovat.Pořídil jsem si s pevnou hřídelí. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 233.171 (?), 3.8.2010 22:40

preto ho chcem že ma pevnu hriadel a kosi aj zanedbany porast no vyzera byť dobry

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 0.50 (?), 4.8.2010 12:34

Už mám posečeno a musím vám říct že je to skvělý stroj! Sice po posečení necelých 200M2 trochu brní ruce ale to se zalepí hravě výkonem, velmi malou spotřebou benzínu a rychlím sečením! Tu jsem posekl za 1,5hodiny! Doted jsem měl Garden King ten chcípáček kterým jsem to sekl půl dne na cca 3.nádržky a měl jsem neustálý problémy se strunou rychle se odvíjela ale tady u tohoto stroje nádhera! Stuna stačila originál a ještě asi polovička zbyla, koupil jsem si současně i strunu OREGON 2,4 tak jsem na ni zvědavý, původní je silon 2mm ale stačí taky bohatě.Tak pokud mohu, vřele vám ho doporučuji opravdu mě velmi překvapil po všech stránkách, ani se tolik nezahřívá, na tom Garden Kingu jsem mohl smažit vajíčka, bezesrandy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 0.50 (?), 4.8.2010 12:38

A ještě jsem vám zapoměl napsat že tráva byla vysoká většinou 20Ccm a byli i místa s 30cm tvrdých stonků a posekalo to na maděru hravě ani jsem nemusel jet na plný výkon.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 233.171 (?), 4.8.2010 16:25

dakujem krasne obsahuje v baleni aj štvorzub tak by mala zobraž aj polmetrovu travu podla mna ja mam alko ale nikdy viac spotreba ako ruský tank neustale sa odvíjajuca struna velke prehrievanie až nakoniec to nevydržala ta časť kde sa dava silonova hlava napriklad najprv to vyletuvalo von tak mi ostala len hola rura a nakonioec sa rozpadla uplne

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 233.171 (?), 4.8.2010 16:33

a zabudol som sa spýtat aky olej je dobry lebo ja mam ešte olej Stihl konkretne olej pre dvojtaktné motory Stihl HP 1:50 - 1l

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 0.50 (?), 4.8.2010 17:17

Mě sice ten starý stroj funguje ale je stím strašná práce, používat ho budu pouze s trojzubcem na starý tvrdý stonky, opravdu to žere nehorázně.Používal jsem olej Husqvarna Low Smoke 2-takt a motor stále jede na tom starým už třetím rokem bez oprav pouze těsnění u karburátoru ale to je tím že to mají odfláknutý.Míchám to 1:50 a jsem sním velmi spokojen a tomuto novýmu to vypadá že tomu taky svědčí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 0.50 (?), 4.8.2010 17:27

Já bych vám doporučil aby jste používal pouze HQ ale když ještě máte od STIHLU tak je škoda ho nespotřebovat.Takže měl by jste ho zajet na HQ a pak spotřebovat STIHL a poté už jen HQ.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 233.171 (?), 4.8.2010 18:32

a je zly tento stihl? lebo čo som ho použival motor moc nehučal hoci predošlí majitel vravel že huči strašne a takmer žiadne vybrovanie

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika