Příspěvky uživatele - 0.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zhasínání křovinořezu Dolmar MS30-U ihned po startu, 27.7.2010
Může být problém ve svíčce, bud už má svý za sebou a nebo ji vyčistěte od sazí a uvidíte jestli to pomohlo, já měl zase problém že mě křoviňák nestartoval, taky jsem měnil těsnění, karbec výfuk čistil a nakonec jsem se prásknul do čela že po... celý příspěvek >
Fotogalerie zahradních jezírek, 16.7.2010
No je tam už spoustu živočichů od potápníků, vodoměrek,vážek..,ale žáby sem ještě cestu nenašly, tak možná se čápa bojí...:))
Fotogalerie zahradních jezírek, 14.7.2010 Obsahuje fotku
Zasílám také pár fotek mého jezírka kopaného ručně a jak jsem si jej navrhl a vymyslel.
Křovinořez Garden King - Tv products, 29.5.2010
Odpovím si sám, ano dá se přímo v Tv productu na objednávku.
Nevzhledné chuchvalce na kroucené vrbě, 4.4.2008
Dobrý den, potřebovala bych poradit. Namé kroucené vrbě, se stále dělají nevzhledné chuchvalce(výrůstky).Stříhám ji často a stále se objevůjí, takové chuchvalce... Nevím co s tím.Děkuji za radu. můj email jikit@seznam.cz
Hvězdník, 10.3.2008
Určitě vyzkouším. Musí vypadat úžasně když vykvete na záhonu.
knifonie - oprava jména: Kniphofie, 10.3.2008
No vidíte a přesto všichni víme o kterou kytku jde Hanácký zahradník ji dobře popsal jinak taky Kleopatřina jehla jo a pane Josef děkuji za radu ohledně kladivníku už obráží novýmy výhony
knifonie, 10.3.2008
Nechat tak dostala jsem taky před třemi roky a přesně to popisujete. Bylo mi řečeno že mám odstranit jen listy které jsou zvadlé zaschlé a jinak poškozené,tak to tak dělám a kytce se daří tak že letos vezmu rýč a jdu ji umravnit. No prostě vyndat ze... celý příspěvek >
Hvězdník, 9.3.2008
No vidíte a já je mám stále větší tak vážně nevím.
Hvězdník, 9.3.2008 Obsahuje fotku
Možná je to tím že většina květin je dnes dovoz z Holandska Doslova vyhnané do květu i v době kdy by normálně nekvetly. Některé květiny to zvládnou jiné uhynou.Mě jedna Amarilka odkvetla druhá odkvétá a třetí má poupě.Po odkvětu odstraním jen květy... celý příspěvek >
Balkónová rajčata, 9.3.2008
Na Vilmu stačí i běžný truhlík. Loni jsem je také tak pěstovala, ale pár sazenic jsem dala i do záhonu a tam byly větší,Do truhlíku dvě tři sazenice podle délky raději níň.U té cherolly je tak nenápadně napsáno že rostlina je vzrůstná,jestli vám... celý příspěvek >
Výsadba růží - i na jaře, 8.3.2008
Kdy je prosím nejvhodnější čas pro výsadbu popínavých růží a clematisů. V týdnu u nás byly noční teploty až 8 stupňů pod nulou. Květiny jsou v koupené v květináčích a zatím je mám v chladné místnosti, růže jsou zavoskované a začínají rašit.
Přímé slunce, 8.3.2008
A co vyzkoušet trnovou korunu mám ji na jižním okně a v létě venku celý den na slunci snáší suchý vzduch a krásně kvete koupila jsem ji vloni na jaře dala ven na slunce a kvetla i po přenesení do bytu až do konce roku pak si dala měsíc pauzu a kvete... celý příspěvek >
Podivné stromy..tak pánové je to tak, 8.3.2008
Prosím vás už se neomlouvejte  teď se zas budu omlvat já a nakonec z toho bude úplně jiná diskuze takuž dobrý jo? Znáte to co jsme si to jsme si: Já vás stejně určitě někdy požádám o nějakou tu radu jsem zahradník začátečník. Tak že když budu... celý příspěvek >
Balkónová rajčata, 8.3.2008
Jestli je to Cherolla f1 tak na ten balkon moc nedoporučuji jen jestli ho máte prostorný. Pokud se nemýlím je to dost vzrůstná rostlina i když s malýmy rajčátky. Já takto pěstovala žlutá rajčátka ve tvaru hrušky Perun sice na zahradě ale rostliny... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika