Příspěvky uživatele - 88.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Písková filtrace na 12m3, 25.4.2016
Koupil jsem Steinbach speed clean 250. (3.8m3/hod) pro max bazen 18m3, rakouska vyroba, napln na 12kg pisku (takze pytel pekne na 2x), trny na pripojeni klasickych hadic. Cena 3000kc vcetne dopravy.
Třešeň odolná praskání v dešti, 5.5.2015
Sama Kordia je odolnější k praskání při deštivém počasí.    Lucas
Maliník, který neodnožuje, 24.2.2015
Pokud opravdu chcete aby maliny nepodrůstaly do okolí, je třeba ohradit je do hloubky 50-60cm.Lucas
Koupě stromku (ů) starých odrůd, 1.11.2014
Jonathan, Breuhahnovo, Oldenburgovo, Matčino, Starking.         Lucas
Mráz - mám nakrýt jahody?, 3.5.2014
díky, dám na Vaše rady. Lucas
Zahájení roubování, 27.3.2014
Mám zatím jen krátkou praxi v roubování. U nás v podhůří Šumavy 480m n.m. začínají docela jabloně rašit. Rouby mám v lednici.Domníváte se, že je možno již začít roubovaz za kůru? Milan
Zásah proti mrazu či monilioze, 25.3.2014
Dnes řeším takové dilema. Meruňky právě začínají nakvétat a pravděpodobně dnešní noc může být mrazivá. V sobotu, ještě před příchodem dešťů a ochazení při ještě nerozvinutých květech jsem použil Champion. Dnes ale váhám zda opět stříknout měďnatý... celý příspěvek >
Podnože do horších půd, 21.9.2013
Souhlas s Rubinolou, jen je třeba dát pozor na ochranu kmene před mrazovými trhlinami. Lucas
Nejaromatictejsi odruda, 6.7.2013
Moje poloha je 480m n.m.,,ale je to sadařská oblast (Chelčicko). Mám VP, Harlayne, Bergeron, Sweet Red, Spring Blush. Letos se od všech dočkám úrody - od několika až po destítky kusů. Jedná se o mladé stromy od 3. do 7.let. Až na Bergeron... celý příspěvek >
Sušené švestky, povidla, 14.12.2012
Pro svou nadúrodou švestek i hrušek a jablek jsem se rozhodl pořídit novozélandskou sušičku (jméno si najdete), mám ji 6 let. Usuší i půlené švestky - za 20 hod s dvěma několikahodinnovými pauzami pro nasátí vlhkosti, jablka, hrušky,meruňky,... celý příspěvek >
Marmoritova omitka na gril a udírnu - ano čí ne?, 28.8.2012
Dobrý den, mám tuto omítku na krbu a peci. Na krbu zcela bez problémů, na peci, kterou roztápím na 350 st C vždy trochu změkne a pryskřice vysoupí na povrch, po zchlazení je vše opět při starém. Při rozumném topení bych z marmolitu na krb strach... celý příspěvek >
Vodnice, 27.7.2012
psali v zahrádkáři, že když se do ní navrtají nejací brouci nebo jiná havěť (květilka) tak vylučuje na obranu hořké látky a že je pak téměř nepoživatelná. doporučovali to zakrýt textilií v době náletu.
Hrách málo kvete - co s tím?, 19.7.2012
Slyšela jsem, že hrách málo kvete, když je sucho. Pokud je to tak, radím zalévat
Spring Crest, 27.6.2012
Máte někdo zkušenosti s touto rannou odrůdou? Lucas
Somerset Seedless - vertiko?, 28.1.2012
Mám dotaz, lze tuto rannou odrůdu pěstovat jako vertiko? Či kterou jinou rannou odrůdu byste doporučili na tento řez? díky Lucas
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika