Příspěvky uživatele - 248.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroba, škůdce, 30.11.2013
Vypadá to na molice, vyhovuje jim suchý vzduch. Použijte insekticid.   Lída
Zahradnické nůžky dvojsečné vs. jednosečné, 27.11.2013
Ostří na ní je.     Lída
Zahradnické nůžky dvojsečné vs. jednosečné, 27.11.2013
...to měla být reakce na příspěvky p.Stanislawa a p.Standy V. Lída
Zahradnické nůžky dvojsečné vs. jednosečné, 27.11.2013
Ale ty Rostexky mají dvě ostré čepele, které se těsně míjejí...   Lída
Zahradnické nůžky dvojsečné vs. jednosečné, 26.11.2013
;-)) pérko mi ještě nikdy nevypadlo, vše zvládám jednou rukou (ani mi nic jiného nezbývá, protože levou toho po CMP moc neudělám), že studí, to je fakt - beru si rukavici.   Loni si je spolu se mnou kupovali i 4 sousedé zahrádkáři.... celý příspěvek >
Gladioly (mečíky), 25.11.2013 Obsahuje fotku
Česky mečík, z latiny gladiol(us)...Má hlízy (nemá "suknice"jako cibule). Oblíbené : Izjuminka, Dido, Roštejn, Vestočka, Růženka, Poušovák, Dido... Lída
Zahradnické nůžky dvojsečné vs. jednosečné, 25.11.2013 Obsahuje fotku
Už léta používám "školkařské nůžky Rostex" (viz obr.) nůžky, loni jsem si pořídila stejné nové.          Lída
Farby jesene v záhradke, 23.11.2013
Jé, Pal'o, u vás je ještě zeleně! Tady už je vše sklizené, opadané, listí shrabané, zryté a přeházené... Dnes jsem naposled zalila jehličnany a stálezelené keře a vylila sudy...            Lída
Brambory bez klíčku, 21.11.2013
Já se včera zas dočetla, že je dobré před výsadbou vylomit největší (hlavní) klíček, že se tím podpoří vzrůst ostatních a brambory pak udělají více stonků a více plodí. Máte s tím někdo... celý příspěvek >
Mě to připadá jako zázrak, 20.11.2013 Obsahuje fotku
Tak jsem teď trochu prošmejdila google. Zřejmě většina druhů má kvítky na vrchní straně, ale našla jsem i některé s kvítky zespodu - Ruscus colchicus (na obr.), R.israeli. Takže Ruscus to bude, jen jiný, než běžný R.aculeatus.    Lída
Cizopasník na chryzantémach, 20.11.2013
Vypadá to na kokotici. I kdybyste vrchní část rostlin ostříhal a spálil, semena kokotice přetrvávají v půdě 6 let. Pokud jí je málo, lze plet, odmotávat a nenechat vykvést, ale pokud jí tam máte tolik, zlikvidovala bych celou rostlinu i s kokoticí.... celý příspěvek >
Mě to připadá jako zázrak, 20.11.2013 Obsahuje fotku
Také mne včera první napadnul ruscus, ale proč to má kvítky ze spodní strany lístků? Ruscus, co se pamatuji, je má (i bobulky) na horní straně. Leda, že by to byl nějaký druh...        Lída
Nadržený kohout demoluje slepici, 18.11.2013 Obsahuje fotku
A co jí udělat kabátek? To na obrázku je sice reflexní vesta, ale něco obdobného...
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 18.11.2013
Stříkala jsem Kuprikolem asi před týdnem.       Lída
Spomalení rustu, 16.11.2013
Jste prostě dokonalý, na co všechno nepřijdete (viz vaše předchozí nové příspěvky)!!           Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika