Příspěvky uživatele - 96.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Teplota v skleniku, 30.3.2015
Je, určitě. Když jsem měl fóliák (2x3 m), tak jsem tam na noc zapaloval propanbutanový vařič (na málo). Dneska ráno bylo v tom mém zakrytém pařeništi s žehličkou +10°C. Objem zhruba 1/3 kubíku. Žehlička má příkon 1000W a nastavená je na cca prostření... celý příspěvek >
Hnědé flíčky na rostlinkách, 23.3.2015
Já bych to vůbec neřešil. Až se oteplí, tak se zvetí.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 20.3.2015
Tu knížku mám a je pěkná. Syllit také jen samostatně.
Kumulus - padlí broskví, 9.3.2015
Já ne. Strupovitost peckovin a i padlí broskvoně znám jen z obrázků.
Topaz vydrží, 6.3.2015
Já ho trhám pěkně vyzrálý a vybarvený. Chuť výborná. Skladovatelnost nemohu posoudit, protože je snědený nejdříve. Chorobami netrpí, ani sazovitostí (stříkám s ostatními jádrovinami proti padlí, strupovitosti a obaleči jedním vrzem). A víc mně... celý příspěvek >
Sklerociová hniloba česneku, 2.3.2015
Napadá mně jedině ORTIVA. Mořil jsem (Ortiva + Talent) + Sulka. Uvidím, protože vloni jsem bílou hnilobu místy měl.
Kdy postřik proti kadeřavosti v roce 2015, 13.2.2015
Mrkněte. Je tam i o kadeřavosti.
Vyhřívání výsevů papriky, 11.2.2015
Je to malé, ale na výsev by to stačilo.  Jde o to mít výsev v teple, aby semena rychle vzešla a neshnila. Po vyklíčení stačí teplota mnohem nižší a hooodně světla. Jednou, dávno jsem pěstoval sadbu rajčat v kbelíku zapuštěném ve hnoji. Na... celý příspěvek >
Houbová či bakteriální choroba?, 6.2.2015
Je fakt, že jsem to měl na zazimovaných muškátech také, ale mnohem méně. Po zkušenostech muškáty nezazimovávám. Na jaře koupím nové. Vloni jsem třeba truhlíky nedával vůbec, a šlo to taky. Kytek mám kolem baráku plno.
Houbová či bakteriální choroba?, 6.2.2015
Tak potom bakteriální skvrnitost muškátů (ale to jsem právě našel na internetu).
Houbová či bakteriální choroba?, 6.2.2015
Řekl bych málo světla a vysoká teplota a přelití.
Jaká tyčková rajčata?, 2.2.2015
Proti plísni asi budete muset ošetřovat. Pro začátek zkuste klasiku, třeba Toro, Tornádo nebo Torino, dále Pollicino nebo Bejbino. Jsou úrodná a stihnou dozrát i nejvyšší vijany. Poslení dvě jsou velmi chutná. Ta od "T" jsou takové "držáky". Já je... celý příspěvek >
Zatravnění sadu, 30.1.2015
Já bych použil herbicid Stomp a lokálně na vytrvalé plevele glyfosát.
Identifikácia hmyzu, 29.1.2015
Rus domácí?
Síření ve skleníku a vinná réva, 22.1.2015
Padlí přiletí i z venku. Takže trošku té chemie bude potřeba. A už preventivně.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika