Příspěvky uživatele - 96.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Špatný rok pro Topaz, 14.10.2014
Myslím, že dlouho nevydrží, už se dá docela jíst. Třeba Goldeny jsou už úpně zralé. Na uskladnění ani náhodou. Letos jich naštěstí moc není.
Buxus - biely povlak, 14.10.2014
Padlí. Ale není to ptačí zob?
Špatný rok pro Topaz, 13.10.2014
Já mám Topaz výstavní. Letos poprvé větší úroda. A také ho mám ještě na stromě. Otrhané mám Goldeny, už jsou k jídlu. Myslím, že jablkům je lépe na stromě, než v teplém úložišti (pokud se nemusí podtrhnout u některých odrůd kvůli... celý příspěvek >
Dozrávání sklizených paprik, 9.10.2014
Papriky moc nedojdou, spíš zvadnou.
Proti krtkům, 9.10.2014
Kolem loňské zimy krtci dali celkem pokoj. Letos ale zase řádí. Zkusil jsem tekutý Bros, uvidím. Zatím nové krtince nejsou. Smrad to je ale fest!!! Koukal jsem, že mají i dýmoovnice, granule, trubkové pasti...
Záchrana rajčat, 8.10.2014 Obsahuje fotku
 Včera otrhaná na kečup.... Poslední.  Rostliny ještě docela ujdou, dost zelených plodů. Vše ale už zlikviduju. Nenecháváme dozrávat.
Kedy je najlepší čas na sadenie cibulí kvetín?, 6.10.2014
Na těch holandských bývá uvedena výsadba září až prosinec. Ten prosinec platí spíš pro přímořské země, kde je mírnější zima a zem často nepromrzá a cibuloviny mohou kořenit celou zimu.
Hniloba jablek ontario, 3.10.2014
Ono v mládí se zdálo vše lepší, idilické. Ale pěstovaly se i jiné sorty než dnes a nějaká plesnivina se moc neřešila. Snědlo či zkrmilo se všechno. Máma pamatuje, že na trhu se prodávala vykrajovaná jablka. A pěstovalo se extenzivně, vždy... celý příspěvek >
Odroda, 29.9.2014
Trošku jako Spartan.
Botritis cinerea, 25.9.2014
To octovatění dělají druhotně bakterie.
Moniliová hniloba, 19.9.2014
Proti moniliové hnilobě plodů se dělá postřik před sklizní. Stanley stříkám Horizonem asi 10 dnů před začátkem sklizně. Jiné monilií netrpí.
Záchrana rajčat, 18.9.2014
Na obrázku vypadá lépe. Méně úrodná, chuť průměrná, dužnina má být červená, ale moc není (pro kečup). Škoda místa.
Jarní cibuloviny - mohou už ven?, 15.9.2014
Oni vylezou, ale vykvetou až na jaře. Listy přes léto zmizí a na podzim zase vyraší a vydrží až do jara. Nyní jsou asi 10 cm dlouhé.
Jarní cibuloviny - mohou už ven?, 15.9.2014
Já už mám skoro vše nasázeno. Neraší nic,  jen modřenec, který je už na záhoně léta a dělá to každý rok. Předpokládám, že truhlíky nemáte doma?
Kdy končí přirozená fyziologická letošní žravá pout molic na kadeřávku?, 11.9.2014
Já je měl trochu i na mrkvi. Ale na rajčata a papriky nešly (venku).
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika