Příspěvky uživatele - 96.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 23.6.2014
Já jsem stříkal 30. 5. podle lapáku. Potom se nějaký sem tam ještě chytil, ale to bývá každý rok. Můj lapák se docela sešel s AMETem. Asi bych zvážil ještě jeden postřik.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 23.6.2014
Proti padlí (i strupovitosti) stříkam jen do začátku června a nemám ho ani na náchylných Idaredech. Merpan používám a nahradil jsem jím Dithane. Myslím, že je účinnější (strupovitost). Flint Plus obsahuje captan + trifloxystrobin. Velkopěstitelé... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 23.6.2014
Já mám právě odkveteno. Stříknul jsem Ridomilem Gold MZ + Ortivou (místo Quadrisu). Mám 9 keřů, klasické i interspecifické odrůdy. Plíseň jsem snad nikdy neměl, padlí ano, ale minimálně.
Jak na Mandelinku bramborovou?, 16.6.2014
Biobit působí jen na housenky motýlů, a to ještě ne na všechny. Já bych se bál, že než seženu něco ekosuperbiodeluxe a pokud to bude vůbec působit, tak brambory budou bez natě.
Jak na Mandelinku bramborovou?, 16.6.2014
Proč Biobit???
Bazalka pěstovaná společně s rajčaty, 16.6.2014
Moc bych to nepřeceňoval. A nemám rád maglajs na záhoně. Jedno se nehnojí, druhé se hnojí a stříká atd. A bazalky nejíte kila.
Žloutnutí resp. zbělení na zahradě, 9.6.2014
Divné. Jako po herbicidu či jiné chemii.
Plánování postřiků rajčat, 9.6.2014
Já bych to s tím skleníkem a polem nepřeháněl...
Plánování postřiků rajčat, 9.6.2014
Padlí. Tady měď nepomůže. Ortiva nebo Topas.
Plánování postřiků rajčat, 9.6.2014
No, nemá to ta cuketa tak mít od přírody?. S postřiky proti plísni rajčete se začíná cca od začátku července.
Zálistky a výhony bez plodů, 6.6.2014
Je to kvůli zvětšení listové plochy, fotosyntéty a tím zvýšení cukernatosti hroznů. Nad hrozny se nechávají a zkracují se na 2 listy, ty výše na 4 listy.
Jabloně co s nimi?, 26.5.2014
Lišejník. Můžete ho mechanicky odstranit, nebo nechat. Jsou odsířené elektrárny, takže se mu daří.
Reklamace semen, 26.5.2014
Nezmaři nevzešli.
Postřik Calypsem a déšť, 26.5.2014
To je skoro brzo. Já bych to střlknul ještě jednou. Také záleží na tom proti čemu to bylo (na mšicích účinek poznáte, na obaleči ne).
Reklamace semen, 26.5.2014
Mně nevzešly takoví nezmaři jako afrikány a cínie, a také papriky.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika