Příspěvky uživatele - 96.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy končí přirozená fyziologická letošní žravá pout molic na kadeřávku?, 11.9.2014
Ale to nebyl vtip. Třeba nikoho nenapadlo, že venkovní molice vlaštovičníková bude dělat takovou paseku. Plenum mohlo být zaměřeno jen na molici skleníkovou. Zdá se, že na tu funguje. Decis nebo Karate z důvodu dlouhého používání... celý příspěvek >
Kdy končí přirozená fyziologická letošní žravá pout molic na kadeřávku?, 11.9.2014
Tak třeba na naši venkovní molici vlaštovičníkovou nepůsobí.
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 11.9.2014
Pěkný článek o sametce je nově na Agromanuálu...
Kdy končí přirozená fyziologická letošní žravá pout molic na kadeřávku?, 11.9.2014
Jo, je to divné... Čili Plenum, Ninja a Chess jsou proti molicím na prd. 
Kdy končí přirozená fyziologická letošní žravá pout molic na kadeřávku?, 11.9.2014
Ještě jsem dostal odpověď k těm létajícím dospělcům: Plenum jich přímo zahubí asi 1/3, zbytek přestane sát.
Rajčata - rady pro začátečníky, 9.9.2014
Po rajčatech můžete dát skoro vše kromě brambor a rajčat. V nějaké knížce o biozahradě doporučovali dávat rajčata po rajčatech opakovaně. Mně se někdy loňské a letošní záhony (nejen s rajčaty) prolínají, ale nic se neděje. Místo slepičáků zkuste... celý příspěvek >
Identifikace rostliny, 8.9.2014
Fakt, že jo! Pravděpodobně úrazník položený. Šídlovitý jsme měli na skalce, dalo se po něm chodit. Ten je ale kompaktnější..
Identifikace rostliny, 8.9.2014 Obsahuje fotku
Co je tohle za rostlinu? Letos se jí daří. Kvítky má podle čísla čtyři.
Habr - předčasné usychání listů, 29.8.2014
Je to padlí. Bude-li mírná zima a padlí se hodně vyskytlo letos, bude pravděpodobně i příští rok.  Takže začít stříkat od července preventivně. Discus, Zato, Talent, Topas...
Nejspolehlivější postřik na padlí, 1.8.2014
Na eradikaci je běžně dostupný Karatane New. Jiné jsou často jen ve velkém balení, a nebo jsou určeny jen pro hrozny na víno. Musí se provést několik postřiků v rozmezí několika málo dnů (viz etiketa přípravku). Proti padlí se musí začít... celý příspěvek >
Třešně nemoc, 1.8.2014
Okrasné zelí ale existuje.  To snad ne. Okrasných rostlin jsou stovky druhů.
Třešně nemoc, 1.8.2014
Tak milé Plenum na molice absolutně po týdnu bez efektu!!! Včera jsem zelí jednotil a hrůza. I na mrkvi jsou. Postříkal jsem je Decisem + Mospilanem. Ráno jich bylo docela hodně popadaných.
Je tohle nějaká nemoc?, 21.7.2014
Padlí
Škůdci na listech ptačího zobu, 21.7.2014
Co je to za škůdce nevím. Ale pokud nehrozí holožír nebo to nevadí esteticky, tak bych nic nepodnikal. Jinak pomůže nějaký běžný insekticid (Calypso, Mospilan, Decis, Karate...).
Ako rýchlo sa rozrastá ozobnica?, 21.7.2014
Myslíte Ozdobnici čínskou? Patnáct let, průměr asi 60 cm.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika