Příspěvky uživatele - 149.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 19.11.2013
P.19.98 no mohl by jste tu prosím dát foto té vaší pasti?
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 18.11.2013
Tak expanzní přístroj se vůbec neosvědčil, je to k ničemu, raději počkat u krtince s motykou, vyhodil jsem oknem 1500kč což je dost peněz...
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 31.10.2013
No ještě to odskouším, ale myslím bude to vápno lepší, je to normální hnojivo, ptal jsem se v zahradnictví, nemělo by to vadit ničemu.
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 29.10.2013
Takže po třech dnech zkoušení žádný uspěch... pokaždé past zahrne zepředu hlínou asi je moc jemná, spoušt zůstane nesepnutá a krtek se mi jenom směje... Ted testuju zalepení toho oka vepředu izolepou třeba se to povede, mělo by to klást odpor a neměl... celý příspěvek >
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 25.10.2013
Jasně to chápu, moc Vám děkuji.
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 24.10.2013
Prosím Vás a jaké jateční ty čeké s červenou špičkou?Je to prý nedoporučené výrobcem, tak nevím jestli by to past třeba nepoškodilo... nerad bych ji zničil, je tam v návodu doporučen jateční Jobb žlutý a ten je slapší než červený...
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 24.10.2013
Dobrý den, včera mi past přišla, jen mi není jasné jak ji zajistím proti posunu v té noře... je dost malá, asi by bylo dobré ji něčím zezadu zapřít.Jo a jak pak vyčistit celou past od hlíny?V návodu je napsáno vodou, což se mi moc nezdá, jak se voda... celý příspěvek >
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 23.10.2013
Pánové moc Vám děkuji za Vaše rady, vyzkouším obě dvě, pak napíšu. W2 mi dojde dneska, tak v pátek na chalupě hned otestuju a na druhém pozemku nasypu vápno a uvidím. Jste moc ochotní a ještě jednou díky.
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 22.10.2013
Takže nasypat do krtincu a když mám zahradu 50x50metrů tak třeba do 5 krtincu po ploše?Nebo i do více.
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 22.10.2013
Tak to asi taky vyskouším, ale musím jej někde koupit.Moc děkuji za Vaše rady.Hezký večer.
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 22.10.2013
No a na půdu nebo rostliny to má nějaký dopad?Nebo je to neškodné...
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 22.10.2013
Prosím Vás nějak nechápu princip toho návodu, co to jako krtkovi udělá?Přestěhuje se o deset metrů dál po zahradě, nebo ne?Kde sehnat to vápno?
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 22.10.2013
Dobrý den, moc Vám děkuji za Vaše postřehy, vadí nějak hlína kterou natlačí krtek před sebou směrem k té hlavni?Sníží se učinnost, nebo uplně selže?Kolega mi říkal že to hodně zbrzdí ty plyny-podle mě jen částečně.Jakou jste měl uspěšnost při... celý příspěvek >
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 21.10.2013
Dobrý den všem prosím všechny znalé likvidace krtka aby poradili zda investovat 975kč do tohoto expanzního likvidátora.Má ho někdo?Předem všem mnohokrát děkuji
Stihl MS 361, 11.9.2013
Moc Vám děkuji za vysvětlení.Alespon vím proč se to nedoporučuje.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika