Příspěvky uživatele - 149.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kalové čerpadlo Calpeda GXRM13, 27.5.2012
Dobrý večer chlapi, co za značku je ta calpeda, vydrží něco?Známý mi jej doporučil, mám ho na potokovou vodu a na vysátí vody ze sklepa při častých povodních a sem tam vysát studnu před jejím čištěním.
Křovinořez Stihl FS 350, 16.5.2012
Ten převod jsem mazal určitě tak 2 krát a víc jak 200 hodin najetých nemá.Jenže jde o to jestli jsem ho namazal dost... ale podle servisáka asi ne, takže jsem zvědavý jak to bude vypadat dá, no však uvidím, když to bude zesilovat tak to nechám... celý příspěvek >
Křovinořez Stihl FS 350, 15.5.2012
Strunová hlava už byla na pokraji smrti, napadlo mě že to může být ona, koupil jsem novou ale je to stejné, takže strunová hlava to není.To ložisko v hřídeli bylo suché dlouho, popiskovalo to když se hlavou při vyplém motoru točilo tam a zpět už... celý příspěvek >
Křovinořez Stihl FS 350, 15.5.2012
Děkuji Vám pane J.S.Je zajímavé že se mu nezdály nikde vůle, myslíte že dalším provozem se bude stav výrazně zhoršovat?Mám to jen na svoje sečení, nedělám na živnost.Ten uhlový převod stojí cca 4000kč, je to šupa.
Křovinořez Stihl FS 350, 15.5.2012
Prosím pana J.S. a pana RadkaB případně jiné odborníky o radu ohledně tohoto křovinořezu, začalo cosi hučet od kloubu, dělá to ve vysokých otáčkách, měl jsem jej na servisu-promazány ložiska v hřídeli a prý jsem málo mazal ten kloubový převod, ale... celý příspěvek >
Výsuvná pilka fiskars, 3.5.2012
Děkuji vám pánové za radu.P.S. můžu vědět jakou podstatně kvalitnější pilku máte?Myslím že PODSTATNE kvalitnější je asi dost silné slovo!!!
Výsuvná pilka fiskars, 2.5.2012
Dobrý den pánové, podařilo se mi narazit na hřebík ruční výsuvnou pilkou a otupit ty žraločí zuby, dají se brousit?Nebo mají někde náhradní listy?Nikde jsem je nenašel.Předem děkuji.
Makita DCS4610, 23.3.2012
Přesně tak, tuhle nemoc za 10 hodin práce ročně nedostal ještě nikdo, ale pokus zastašit Vás je celkem zajímavý, přitom píšete že to máte na hoby kolem domuAkorát nevím proč to takhle pán napsal, co s toho má?Fakt zajímavé...
Kalač Fiskars X39,46, 27.2.2012
vypadá to že je nikdo nemá... taky by mě zajímalo jak fungují v praxi, tak prosím majitele o popis.Předem díky
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika