Příspěvky uživatele - 149.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stihl MS 361, 10.9.2013
Díky pane Stando za info.No a Vy by jste to tam čistil jak?Benzínem?
Stihl MS 361, 9.9.2013
Přesně to jsem měl namysli, jen jsem si nebyl jistý zdali to tam můžu použít, takže super o víkendu to vymyju a bude.Jak to myslíte s tím filtrem, vždyt to by nevadilo i kdyby tu pilu hned startoval, nebo jo?Co máte za pilu?
Stihl MS 361, 8.9.2013
Ještě dodám ža to není nijak ulpívající, ale je to tím že nepoužívám ten ekosajrajt, ale obyč motorák na mazání řetězu.Být to eko, tak už bych to tam asi neumyl ničím
Stihl MS 361, 8.9.2013
No my si asi nerozumíme, pilu čistím samozřejmě po každém řezání, ale jn sundám kryt lišty a vyčistím to pod ní, vyčistím drážku v liště a kryt.No ale tedkom jsem měl namysli odšroubování plastového krytu a sundání řetězky včetně bubnu spojky a... celý příspěvek >
Stihl MS 361, 8.9.2013
Pod ten spojkový buben jsem se podíval poprvé po 4 letech, ale jen hoby provozu.Je tam toho dost, buben jsem vytřel, ale pod tu spojku se blbě dostává.Takže to vyzkouším tím sprejem, když to ničemu nevadí.Prosím jak často sundávat ten buben?Stačí... celý příspěvek >
Stihl MS 361, 8.9.2013
Moc děkuji za rychlou odpověd.Štetec používám, ale na prostor pod lištou a kolem krytu, jenže pod spojku se nedostanu... kompresor nemám, tak právě mě napadlo to propláchnout odmaštovačem ve spreji, při otočené pile tak, aby to hned vyteklo ven.Nebo... celý příspěvek >
Stihl MS 361, 8.9.2013
 Dobrý večer pánové, měl bych prosím vás dotaz ohledně vyčištění prostoru pod bubnem spojky, je tam hodně špíny s olejem ale nevím jak ho dostat ven, můžu to po sundání toho bubnu prostříkat čističem na mastnotu?Nedostane se tam někde ten... celý příspěvek >
100 oktanový benzín do pily a křovináku, 20.12.2012
Pánové nemohl by to nějaký němčinář přeložit prosím?Předem moc děkuji za ochotu.
Fiskars vs Hultafors, 15.10.2012
Mám F2400 a suky ji rozhodně nevadí.
Uskladnění brambor a jablek v jednom sklepě, 7.10.2012
Super, díky vám všem.
Uskladnění brambor a jablek v jednom sklepě, 7.10.2012
Moc vám pánové děkuji za info.Ted mě tak napadlo že uplně nejlepší bude tam dát bednu na zkoušku na jednu zimu a uvidím... Mám Bohužel jen jeden sklep, který nemá přepážku a nějak se mi ji tam nechce dělat, ale možná budu muset...
Uskladnění brambor a jablek v jednom sklepě, 7.10.2012
Dobrý večer všem, prosím oradu ohledně uskladnění brambor a jablek v jednom sklepě cca 4x4metrů.Někde jsem slyšel že se nemají skladovat dohromady, prý brambory zesládnou... předem velké díky za radu
Struna HQ X Force 3,0mm, 23.7.2012
Aha, děkuji Vám už ji obědnávám na zkoušku 15 metrů.A mají tam i strunu Bison prý česká výroba 3mm a je čtverhranná, znáte ji?
Struna HQ X Force 3,0mm, 23.7.2012
Dobrý den pane J.S.Máte namysli tuhle - "Žací struna Dolmar - kulatá 3,0mm/15m"?
Struna HQ X Force 3,0mm, 23.7.2012
Dobrý den pánové, máte někdo skušenosti s touhle strunou?Byla mi doporučena.Nyní mám hranatou stihl 3mm a ta sepodélně láme, stojí za prd.Nebo máte nějakou jinou která dobře seče a neláme se?Předem moc díky
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika