Příspěvky uživatele - 93.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Domácí víno - základní problémy, 9.10.2013
JMF ale premenuje kyselinu jablecnou na vinnou, že? Tzn.odstranuje kyselost, týká se to i trpkosti? kyselost rmutu jsme ale nepociťovali...
Domácí víno - základní problémy, 9.10.2013
Pěkný večer, poprosím o radu, snad není pozdě: 1. dotaz: kdy síříte? Zasířili jsme rmut na cílových 40mg na litr. Je nutné další síření (pokud ano tak kdy) když zdravotní stav bobulí byl velmi dobrý? 2. dotaz: stočili jsme cabernet c.,(21.2°;... celý příspěvek >
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 6.10.2013
to je trochu skoda, ze je vodova, prave, ze treba na polevky nebo daní do trouby ty vodove nejsou ideální, ale vypadá krásně
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 6.10.2013
Takze je to neco jako Waltham, ale vetsi a vice vodová? Plochu lagenarii si netroufnu odhadnout, mam to na vice mistech, takze vsude neco... Tim, ze se to nezkazi, tak uvidim casem co s nimi, asi za dlouhych zimnich veceru bude rodina vyrezavat... celý příspěvek >
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 5.10.2013 Obsahuje fotku
Krása! Skoda, ze ta Barbara je F1, je moc pekna, rád bych se zeptal kolik kg dorusta odruda Sucrine du Berry. Letos se dýně povedly, sice to nevypadalo nejlépe, ale nakonec dobrý. Pravdou je, že ale muskatove dyne mely mensi urodu. Jeste Crown... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 5.10.2013
i tak zbyla ne plně vyzrálá jen horní čtvrtina letorostů (navic ne vsechny listy jsou kaput)
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 4.10.2013
Pekne Evo, ta Blue banana je krasna, ohledne te spodni fotky tak mi to prijde na krizence s cuketou nebo snad i melounem ci nejakou podnozovou tykví, nicmene cista odruda to neni nebo ani takovou neznam. Jeste sem hodim vzacnejsi odrudy, ktere tu... celý příspěvek >
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 4.10.2013
Acorn se s hokaidem srovnavat neda-kazda dyne je na neco jineho, takze proto treba hokaido nebudevtak chutne jako acorn, ktery se pripravuje jinak
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 3.10.2013
Ano, je to ta horni fotka, vlevo jsou si odrudy podobne-jsou to ty vlevo oranzove na vyrezavani... ktera je nejchutnejsi, to se neda takto rici, nektere jsou dobre hned, jine az v hluboke zime, takze clovek musi mit do zalohy i jine odrudy nez jen... celý příspěvek >
Choroba rajčete, 3.10.2013
no osivem to taky nebude, semeno bylo shodné - já měl rostliny venku a nic takového mi tam nenarostlo, za to u nich všechny..
Choroba rajčete, 3.10.2013
Prý to měla všechna rajčata,(všechny plody), byla tam jen tato odrůda...
Choroba rajčete, 3.10.2013 Obsahuje fotku
Známí měli problém s rajčaty, tedy jen s těmi z foliovníku, měla to být odrůda Toro F1, ale plody byly takto malé, ani já sám nevím co by to mohlo být: nedostatek prvku, špatné opylení...? Nemáte někdo typ?
Domácí víno - základní problémy, 3.10.2013
Dnes jsem dosklidil poslední pozdní sorty a již vše bude záležet jak to dopadne ve sklepě..Jako letošek hodnotím pro révu kladně.
Cukry v hroznech, 3.10.2013
Mylsim, ze pod dnesnim ranu se bude sklizet asi vsude, pokud byla teplota ve dvou metrech kolem-2,-3st tak u země a v zoně hroznů to bylo ještě horší, mapa říkáb vše: třeba Mělnicko-1.5st, Lednice, Strážnice až-3st Takže předpokládám, že listy... celý příspěvek >
Cukry v hroznech, 2.10.2013
No pokud to listy přežijí zítra ráno tak to přežijí i další týden, kdy má být již tepleji.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika