Příspěvky uživatele - 93.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata pro sezónu 2014, 16.12.2013
ke zminene sorte Pavlína: jak je na tom s odolnosti proti pl.bramborové?? díky
Uskladnění mrkve, 15.12.2013
Já osobně sklízím mrkev na přelomu října a listopadu a vyskládám ji do vysoké dřevěnné bedny - asi kdysi na zelí, máme vlhký sklep, že nemusím zakládat vůbec kořeny do písku či rašeliny, jen odebírám od menších po větší, menší rychleji vadnou. Takže... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 13.12.2013
vysevam v breznu, asi v půli a vždy to stačí, i koncem března se dá, vždy mám sazenice přes 40cm, takže kdybych vyséval dříve, nevím jak by tedy rostliny vypadaly :D
Rajčata pro sezónu 2014, 12.12.2013
myslim, ze jsem mel prave to Bosque a zklamala me hned ta barva (nebylo modre) no a chut jsem tu uz napsal
Rajčata pro sezónu 2014, 12.12.2013
už ani nevim jakou z tech dvou modrych odrud jsem letos vubec mel, ale byla to hruza, chutove hodne nevyrazne-zlaty LSL typ!, jediným pozitivem byla velice slusna odolnost po delsich destich na praskani, ale jinak provar!
Rajčata pro sezónu 2014, 10.12.2013
ono ne vždy tyto rajčata musí být chutove horsi, letos jsem pestoval odrůdu Akron F1  - LSL a Toro F1 - klasická a ve finále to bylo naopak Akron byl chuťově o parník lepší, nemluvě o větších plodech a nepraskání, Toro chutove bída, navíc trpelo... celý příspěvek >
Lilkoviště 2014, 9.12.2013
letosni rok lilkum pral, myslim, ze jsem prvně lilků snědl víc jak rajčat budu mít Dekl Vracij, Longo, Giotto, Snowy a Zeljonenkyj
Rajčata pro sezónu 2014, 8.12.2013
u mě tedy Blach Cherry nijak vyrazne nepraskalo, navic to neni hybrid, takze se nemusim spolehat na to, ze bude kazdorocne v semenarstvi, jinak z oranzovych doporucuji Kish Mish oranževyj, Mirku..ta ovalna vypada krasne, snad bude aspon trochu dobrá... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 8.12.2013
z tech vyrazenych se jen divim Black Cherry, nebot to je odruda, ktera chutna napric spektrem stravniku, ja naopak z tech co hodlate pestovat vyškrtávám Slad.Devosku - kvuli jeji nectnosti: propadu plodů, velice plody padaly na zem a tak člověk radsi... celý příspěvek >
Mrkev, 7.12.2013
další sezónu rozšiřuji záhony s mrkví, chtěl jsem i méně tradiční typy, včetně chantanay, má někdo zkušenosti s tímto typem mrkví? Lze ji vysít hned brzy zjara nebo raději až později jako u jiných,,tropičtějších¨ barevných typů mrkví?
Jak se dělají hybridní rajčata, 2.12.2013
kdyby aspon byla ceska literatura na slechteni, ale neni nic, myslim, ze je jen jedna a ta je o repce, obilí a hrachu, tedy zadna plodova zelenina :(ale je pravda, ze studium techto veci lze jen nyni, pak uz je blázinec a shon a clovek nevi co driv
Jak se dělají hybridní rajčata, 2.12.2013
po pravde jsem chtel, nez na me porostou lisejniky, vyslechtit jednu dobrou odrudu, vidím, že to skutecne neni jen tak :((
Jak se dělají hybridní rajčata, 2.12.2013
a mohu poprosit o konkretni,,náčtrt´´ a postup na daných odrůd, něco ve smyslu tu a tu odrudu opylime, z potomstva bude tohle to se nasledne.,.. a z toho se dál.. díky
Jak se dělají hybridní rajčata, 1.12.2013
jsem si myslel, ze to nebude tak jednoduche, snad nam to nekdo na konkretnim prikladu napise :)
Jak se dělají hybridní rajčata, 1.12.2013
to ja se v tom rad pošťourám díky za odpověď jen ted pro zmenu zas nechapu to jak tedy vznikne nehybridni nova odruda, ta se prece take musi zprvu,,udelat¨ tak, ze se zkrizi dve nehybridni odrudy, ne?
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika