Příspěvky uživatele - 147.224

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Réva - draslík x hořčík, 15.9.2013 Obsahuje fotku
zdravím, vedel by prosím niekto určiť podľa listov, či ide o deficit prvku alebo virus? Fotka je z 5.9. Už som to popisoval tu . Niektoré listy sú už úplne celé fialové, ale len nad miestom cicania škodcu. Ostatné na celom kríku sú ale bodkavé. V... celý příspěvek >
Herbicidy na zahradě aneb Konec rajčat v Čechách?, 11.9.2013
ešte doplním, že v tej zemine som vtedy pri sadení našiel aj cudzorodé veci - ako malé plastové úlomky, aj malý úlomok skla - takže sa s tým kompostom nebabrali a určite sa nejedná o nejaký top quality produkt... a kto chce mať aspoň nejakú... celý příspěvek >
Kdy zastipnout horni cast rajcat aby dozrala?, 11.9.2013
a chuťovo sa Vám ako páčia? sú sladké? Rajčiny Bejbino F1 sú vraj malé koktejlové - dorastajú tak 2-3 cm, tie Vaše vyzerajú ešte väčšie chcel by som budúci rok pestovať aj nejaké rajčiny klasickej veľkosti (väčšie), no neviem aká odroda by bola... celý příspěvek >
Kdy zastipnout horni cast rajcat aby dozrala?, 11.9.2013
krásna úroda, zaujímavý spôsob výsadby,... no ja takisto sadím rajčiaky tak, aby bola stonka čím najviac v zemi, keď si dokážu vytvoriť ďalšie korene, ale nikedy nemávam až tak dlhé sadenice (asi ich musím skôr vysievať)... akú odrodu máte na... celý příspěvek >
Herbicidy na zahradě aneb Konec rajčat v Čechách?, 8.9.2013
doplatil som na akciovú cenu len 2€ za 40l balenie (zrejme vedeli prečo?...), Mirek, možno majú separovaný kompost pre západ (svoje originálne firemné balenia) a východné krajiny (keď si všimnete popis len v RU,CZ,H,RO,SK,SLO,TR...), narozdiel od... celý příspěvek >
Herbicidy na zahradě aneb Konec rajčat v Čechách?, 8.9.2013
aké máte pochybnosti o mojich záveroch? Použil som ho len na vylepšenie štruktúry mojej hliny zo záhradky, pretože tá je ílovitejšia. Bežne som to takto robieval a bolo to bezproblémov, no samozrejme kupovaná zemina bola od iných výrobcov... celý příspěvek >
Herbicidy na zahradě aneb Konec rajčat v Čechách?, 8.9.2013 Obsahuje fotku
Zdravím, p.Mirek a ďalší, ktorý tvrdili, že mám rajčiaky poškodené reziduami herbicidov v hline mali pravdu. Napadlo ma urobiť Bioassay Test, podľa stránky tu, kde testujú zvyšky herbicidov v komposte. Test1: Zasadil som hrášok do kelímka s... celý příspěvek >
Rajče Ildi, 8.9.2013
Zdravím p.Mirek, prosím Vás a dá sa aj u nás zohnať odroda "Sladkaja děvočka"? Ktorú odrodu by Ste odporučili ako naj, ktorá sa dá u nás zohnať ako koktejlovú (bohate rodiacu, sladkú) a klasickú (dobrý výnos, šťavnaté, s chuťou skutočnej... celý příspěvek >
Odroda Palieri, 5.9.2013 Obsahuje fotku
áno, Petr K.,máte pravdu - to je presne ono. Takže "je to savý hmyz, ktorý sa živí vysáváním rastlinných štiav, buď z listov, mladých stoniek, alebo priamo plodov. Je ich mnoho druhov, prevážne škodlivých - okrem toho, že saním rastliny oslabujú... celý příspěvek >
Zhnedlý zakoreňovaný odrezok, 5.9.2013
zaujímavý postreh p.Wimpi - niečo na tom môže byť, no ja som zatiaľ nemal takéto problémy so zakorenením zelených odrezkov odobratých normálne v priebehu vegetácie, no ale to boli iné odrody a možno aj kvalitnejšie odrezky... a proces prebiehal... celý příspěvek >
Zhnedlý zakoreňovaný odrezok, 5.9.2013
problém je, že už nemám iný odrezok z tejto odrody, takže nemám inú možnosť, iba ešte počkať, či sa to rozbehne...
Odroda Palieri, 4.9.2013 Obsahuje fotku
dnes som spozoroval týchto chrobákov aj na inej odrode priamo na dozrievajúcich hroznách - mohol tento poškodiť tie mladé letorasty?
Zhnedlý zakoreňovaný odrezok, 4.9.2013 Obsahuje fotku
po cca 50 dňoch zakoreňovania už mám jemne narašené "korienky", ale očká stále spia. Už mi dochádza trpezlivosť, tak to už asi šupnem do hliny v PETke. Uvidím, či sa v hline aj očká konečne prebudia, ak by dokázali tieto mini korienky čerpať nejaké... celý příspěvek >
Black Magic, 1.9.2013
Zdravím Braňo, urobte fotky aj tej Kodrianky - kde Ste ich kupoval? Možno Vám predali nejakú inú odrodu. Ja momentálne ešte stále zakoreňujem odrezok odrody Black Magic (môj príspevok), ktorý mal veľké, redšie strapce s oválnymi boboľami tak cca 2cm... celý příspěvek >
Odroda Palieri, 28.8.2013 Obsahuje fotku
včera som objavil na mladom letoraste akoby vyhryzené pruhy. V blízkosti sa držal akýsi zelený chrobák - myslíte, že to mohol spôsobiť on, žeby vycicaval šťavu po obvode mladého letorastu? čo by to mohlo byť? a ešte by som prosil o radu, či je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika