Příspěvky uživatele - 147.224

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zilga, Liepsna, Guna, Vanessa, 27.8.2013
Zdravím Paľo, to je krása, viete prosím niečo aj (máte skúsenosť) o labruskových odrodách Ontario alebo Konkord Rosijskij? dik.
Hnědočerné fleky na plodech broskvoní - sazovitost?, 25.8.2013 Obsahuje fotku
Zdravím, chcel by som vypestovať semenáče broskyne (odrody Royal Glory) z kôstky broskýň z marketu, no na povrchu plodov sú akési žlté škvrny. Nejedná sa o nejakú chorobu, ktorá by sa mohla preniesť na budúci stromček? Ďakujem.
Ohýbať letorasty?, 21.8.2013
Pekný deň, vinári, mám takú jednu otázku - nebolo by teoreticky jedno, keby sa zrezal vinič na potrebný tvar ešte počas vegetačného obdobia (nakonci), kedy sa dobre hoja rezné rany, namiesto zimného rezu - kedy je možnosť vymrznutia po reze, alebo v... celý příspěvek >
Zhnedlý zakoreňovaný odrezok, 18.8.2013
Zdravím Vás Paľo, dik za pochvalu, áno sadenicu som vypestoval zo zeleného dvojočkového odrezku, spôsobom ako som už vyššie popisoval. Rastlina má vyše pol roka. Pre ochránenie pred mrazmi som ju mal najskôr v kvetináči za oknom. Potom som ju v máji... celý příspěvek >
Zhnedlý zakoreňovaný odrezok, 17.8.2013 Obsahuje fotku
Zdravím Vás Paľo, zakoreňovanie pokračuje tak, že sa pomaličky zväčšujú korienky, ale púčiky stále nič... neviem, ale asi z tohto odrezku nič nebude, čo z toho, že bude mať korienky bez púčikov...správne majú najskôr napučať očká a potom sa tlačiť... celý příspěvek >
Odroda Palieri, 17.8.2013 Obsahuje fotku
takto vyzerá momentálne už presadená rastlina na stanovišti, pekne sa rozrastá
Alternativní pěstování rajčat, 15.8.2013
dik za zaujímavý príspevok, ale určite musí mať tento pán úplne iné klimatické podmienky, kde sa tak nešíri plieseň ako u nás. U nás nemôžem vo voľnej pôde vôbec pestovať rajčiaky, pretože ich každoročne zničila plieseň a to boli vyviazané a vdzušné.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika