Příspěvky uživatele - 1.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nezabúdli ste na sýkorky?, 23.3.2014
Někde jsem četl, že je dobré čistit budky již na podzim nebo také po mrazech v lednu,  část různých cizopasníků vlivem mrazů uhyne.Každopádně koncem února by měly být budky vyčištěné, opravené a připravené pro nové nájemníky.Martin
Rumjanaja Zorka, 23.3.2014
Má už někdo větší zkušenosti s touto odrůdou myrobalánu?Rodí už někomu?Jaká je kvalita plodů a odolnost k šárce?Mám jeden stromek naroubovaný, rouby od pana Kamiše, zvažuji zda ho ponechat nebo do řady zasadit raději nějakou osvědčenou slivoň.Martin
Odrůdy Lada a No8, 5.3.2014
Odrůdu NO8 pěstuji několik let na severní Moravě, prozatím bez problémů, patří mezi interspecifické odrůdy.Mart.
Exnerova meruňka, 29.11.2013
Ano, máte pravdu, Exnarova.Rouby jsem měl přímo od majitele odrůdy, na lístku bylo připsáno že nejméně 50% plodů ma takovou velikost, spíše bych řekl že bylo psáno o průměru plodů.Ale nechce zarodit, narouboval jsem ji na podnož St.Julien A. Tak... celý příspěvek >
Exnerova meruňka, 28.11.2013
Zdravím vás, sdělte své zkušenosti z odrůdou meruňky "Exnerova".Mám ji na zahradě asi 6 let, letos měla jeden malý plod, bez chuti, něco není u ní v pořádku.Ani násada na další rok není velká.Roste jako topol, myslím,že její dny jsou u mne... celý příspěvek >
Ariwa, 26.10.2013 Obsahuje fotku
Švýcarská odrůda Ariwa je rezistentní vůči strupovitosti a padlí, může být velmi zajímavá pro pěstitele v režimu Bio, ale také pro zahrádkáře kteří nepoužívají chemii.Přikládám vzhled plodů focených před dvěma dny.Má vydržet na skladě do... celý příspěvek >
Enterprise, 22.10.2013 Obsahuje fotku
Pal'o, na foto je Enterprise na drátěnce u kolegy, rodí dobře ve stěně a na krátkém dřevě.Slupka je při konzumaci znát, ale pro delší uskladnění může být tuhší slupka výhodou.Dužnina je teď tuhá,  toto jablko je vhodné konzumovat tak od ledna... celý příspěvek >
Gloster, 13.10.2013
Kdyby tak byl rezistentní na strupovitost..., jinak krásná úroda.Martin
Primera, 13.10.2013 Obsahuje fotku
Na foto vkládám odrůdu Primera, rezistentní ke strupovitosti, skladovatelnost do dubna, chuť velmi dobrá.Plody vyrovnané.Zdá se být velmi zajímavou odrůdou i když dnes máme Lunu, Orion,Sírius a Heliodor.Původ má tuším v Americe.Martin
Santana, 12.10.2013 Obsahuje fotku
Odrůda Santana, která se začíná u nás pěstovat má být vhodná pro alergiky na jablka.Pochází z Holandska, je to spíše podzimní odrůda, snad raně zimní, plody jsou vzhledné, chuť vemi dobrá, viz foto.Martin
Enterprise, 12.10.2013
Pa'lo zdravím Vás, odrůda Enterpise mi teprve dvakrát nebo třikrát zarodila, ještě ve školce, takže těch zkušeností není prozatím moc.Jablka mají silnější slupku, dají se skladovat do března až dubna, dle podmínek skladu.Jsou velmi vzhledné a... celý příspěvek >
Bel-El, 11.10.2013 Obsahuje fotku
Vkládám foto odrůdy Bel-El(Belgický Elstar), krásně vybarvuje.Martin
Enterprise, 11.10.2013 Obsahuje fotku
Přidávám foto odrůdy Enterprise, je to zajímavá odrůda a půjde z mé "miniškolky" do  výsadby na  zahradě.Martin
Jak vyhlíží úroda 2013, 30.9.2013
Stromek je velmi mladý, sám jsem provedl roubování, může mít tak 5 let.Co se týče plodů Rubinoly,,tak tyto jsou velmi chutné.Martin
Tmavá mutace Rubínu s názvem Dark Rubín, 30.9.2013 Obsahuje fotku
Dark před sklizní, více se mi asi nevybarví.Má intenzivní červěň plodů jako Bohémie a Top Bohémie.Martin
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika